bugün

amazon com tr

Ürün çeşitliliği ve fiyatlar konusunda çok bilgim yok. hepsiburada'dan aradığım ürün 700 Tl bandında idi amazon'dan 535 Tl'ye buldum. Garip bir şekilde de satıcı aynıydı. Sanırım amazon daha az para kestiği için fiyat daha uygundu. Alıcağım ürünü cumartesi günü müşteri hizmetleri ile görüşerek sipariş ettim. Cumartesi sipariş edersem en erken cuma günü elimde olur yazıyordu ve bir daha ki cumartesi şehir dışına çıkacağım için kesin gelir mi diye teyit etmek istedim. Cuma en geç gelir dediler. Sonrasında ne mi oldu ? Cumartesi verilen sipariş pazar kargoya verildi pazartesi ise elimdeydi. Aradım diye mi bu kadar hızlı oldu ( Standart teslimattı ) yoksa gerçekten böyle mi çalışıyorlar bilmiyorum ama her iki türlüde takdir edilesi. Hepsiburada'da satıcı gönderdim dediği ürünü eksik göndermişti tekrar bana iadesi 2 hafta sürmüştü. Defalarcada aramıştım. Bir insan internet siparişinde ne arar ? Hızlı ulaşım ve sorunların çabuk çözümünü. Açıkçası bana bunları sağlayabildiklerini hissettirdiler, 30-40 Tl'ye kadar buradan daha pahalıya bile sipariş geçerim.