bugün

sen anlat karadeniz

Çok yanlış bir dizidir, adamın karısı ve çocuğudur. Birisi koruyor falan fistan. Adamın gözü var elin karısında "yardım ediyor insanlık namına yersen". Çok yanlış.. Ulan adamın karısı sana ne oluyor? aile değerlerini ayaklar altına almaktadir.

Evet kadın şiddet görüyor, tehdit ediliyor. Neden bi adama sığındırılıyor neden bi adam onu koruyor.

Adam okadar akıllıysa alıp "kadın sığınma evi" ne götürmesi gerekiyor.

Bakın olaya dizi olarak bakmayın, insanlar bu dizileri izleyip böyle davranışlar yapıyor. elin adamına sığınmayacaksın namusuna sahip çık.

Adam okadar iyiyse alıp kadın sığınma evine götürmeli. Yoksa sikindirik aşk filmine dönecek. ve milletin kahraman olarak gördüğü adam aslında piçin önde gidenidir. evli barklı kadınlan ne diye peşinden koşturuyosun. iyiysen kadın sığınma evine bırak. ama olmayacak eminim. s... yapacağınız diziyi aile değerlerini ayaklar altına alıyorlar.

Bakın dizide kötü rolde olan Koca iyi demiyorum. Dizi yanlışlığa sürüklüyor insanları..

iyi olacma diye elin karısını peşindne koşturmak nedir amk. kadın sığınma evleri boşuna mı var.

Yarın bir gün bu diziden etkilenler olacak. off of.. şimdiden beni anlamayanlar - basacaklar.

insanların algılarını ve görüşlerini bu diziler sayesinde popüler kültürü kullanarak değiştiriyorlar.

Not: giresunluyum, has karadenizliyim.

edit / resmi evli olup olmadığını bilmiyorum. Dizide bu kadın o admala evli ve çocuk sahibi olarak gösteriliyor.

Millette izlerken resmi evli değiller diye değil. Evli olarak algılıyorlar benim alçıladığım gibi. Kısaca dizi başlı başına çok yanlış.