bugün

31 aralık 2017 tarihinde markette yaşadığım olay

Ben allaha şükür iyi para kazanıyorum asla aç kalmadım yokluk görmedim. Allah göstermesin de. küçümsemek için de demiyorum ama gerçekten yardıma en çok ihtiyacı olan, ay sonunu getirmek için canla başla çalışan insanlar bu hükümeti destekliyor lan?

başımdan geçen anıyı anlatayım sizlere:

Bugün eve giderken marketten bir şeyler alıp öyle geçeyim dedim. Markette mütedeyyin kesim diyebileceğimiz bir anne ve kızını gördüm kızı maskimum 7-8 yaşlarında ve ona da çarşaf giydirmişler. kızı çocuk olduğu için çikolata istedi. Annesi sordu ne kadar bunun fiyatı diye kasiyer fiyatı söyledikten sonra yerine bıraktı sonra alırız kızım dedi.

Bakınız bu çok acı tablodur. O insanla başka yerde konuşsam konumuz siyaset olsa yüksek ihtimalle ekonominin ne kadar iyi olduğu, bolluk içinde yaşadıklarını söyleyecektir.

Evet. Yardım etmek istedim o çikolatayı o kız çocuğuna ben almak istedim ama o annenin gururu kırılır diye alamadım.

üzülüyorum sevgili arkadaşlar. yoksulluk içinde yaşayıp bu gaddar, kendinden başkasını düşünmeyen halktan yoksul kesimden oy alıp patronların , iş adamlarının, inşaat baronlarının önünü açan iktidardan nefret ediyorum.