bugün

bu kadar cahilin içinde nasıl mutlu olunur

bir soru.

yahu anlamıyorum. gerçekten anlamıyorum. bak anlamıyor anlatamıyorum. bir işim var yaklaşık 3 aydır falan çalışıyorum beyaz yaka (sikime kadar beyaz yaka sınıflandırmayı sikeyim ama millet hakediyor.) çok deniyorum mesela her öğlen vakti bir gün öncesinin futbol muhabbeti fiks ben futboldan uzağım eyvallah ama insan 20 sene boyunca her molada hep aynı muhabbeti nasıl götürür onu bilmiyorum ve anlamıyorum. Öte yandan biri bir geyik mi yaptı atıyorum bak şöyle bir durum var ben fabrikadaki bir abiyle ava gittim işte iki tane üveyik vurduk falan atış yaptım vs. önceki günü şöyle bir fıkra var işte uzatmadan kısa tutacağım fıkrayı. adamın biri ağaymış pala bıyıklı ormanda gezerken bir çoban görmüş yaverini eve göndermiş çoban bunu siksin istemiş vay efendim çoban sokamamış ağam demiş ben bu bıyıkları niye bıraktım sanıyorsun bıyıktan tutsana demiş al sana fıkra da bu. neyse bendeki bıyıklar gür tabi biz gittik döndük ertesi gün öğlen molası ne yaptınız vurdunuz mu evet vurduk dedim. tüfekle atışta yaptım on kere falan attım adamdaki espri anlayışı da şöyle devam ediyor demek on kere attırdı sana huahahahabelehey. evet on kere attırdı dedim istersen ben de sana attırayım dedim. bozuldu sonra geyik şöyle gidiyor sende bıyık var bizde yok biz gidemedik ava dedi. huehehebeleluheyyy. güldüler bende bana bıyık lazım değil sen domal ben her türlü sokarım dedim yine bozuldular. işin anlamadığım tarafı bu geyik bir hafta sürdü her keresinde göt ettim hepsini. şimdi benim saçlar falan omuzlardan aşağıda saçım uzun küpem var bıyık sakaal aldı gidiyor saçları bazen topalmıyorum ağrı yapıyor çok toplu kalınca adamlardaki geyik şöyle bu sefer oooo salınmışız körpeler gibi. bende ayak uydurup mecburi vites düşürüp aynı kanala iniyor salınan başka şeyler var dokunmak istersen diyorum. fakat öyle bıktım ki bu salakça muhabbetlerden birini fabrikanın meydanında sikecek hale geldim. şart oldu. şimdi güzel kardeşim sorarım bu kadar cahillik seviyesi en üst limitlerini zorlarken ben faust u düşünüyor werther in acılarını çekiyorken nasıl mutlu olunur. lan insanlar bu denli aptal olabilir mi ? firmada depo şefi olan adam ctrl + z yi iki gün önce biz yazı yazması gerekirken şansa oradaydım da ben gösterdim sağol dedi 42 yaşında 5 senedir bu firmada ve bu adam ihracat için irsaliye kesiyor ama ctrl + z nin ne olduğunu bilmiyor iş verenim excel de pivo table ı siktir et filtreleyip süzme yapamıyor. anasını sikeyim uykularım bölünüyor azizim. ben ne yapıyorum bu kadar cahilin içinde yiyeceğim kafayı yahu.