bugün

emrah serbes

Camaro'su ile hız sınırını fazlasıyla aşıp, rampayı aldıktan sonra clio marka araca çarpmış ve bir aileyi yok etmiştir.

Üniversite yıllarında severek okudum kitaplarını, afilli filintalar dediğimde göz bebekleri büyüyen insanlarla karşılaştığımda mutlu olan bi insanım. Ancak bu emrah serbes denilen insanı televizyonda birkaç programda gördüğümden beri ergen olduğuna kanaat getirdim. içi boş cümleler, delikanlılık taslamak, ucuz muhalefet, oturmamış kişilik, eleştirdiği karakterlere onlardan daha fazla benzemesi. Behzat Ç.'nin senaristliğini birlikte yaptığı ercan mehmet erdem'e bak bir de. Ne kadar olgun, ne kadar ağırbaşlı.

Kazaya gelecek olursak, ne desem gg. Senden adam olmaz emrah. Mini cooper'ınla hız sınırını aşıp tem otoyolunda demlenerek gezdiğin zamanlar, altı boş ucuz muhalefetinin sana kazandırmadığı her şey, instagrama attığın façalı fotoğraflar. Tüm bunlar gösteriyor ki sen kişiliği oturmamış, şiddete meyilli bir faşistsin. Öldürdüğün insanlar üzerinden bile kahramanlık yapmaya çalışıyorsun. Midemi bulandırdın. Ve hala bulandırıyorsun. O hayatını yok ettiğin aile benim ailem olsaydı senin belanı sikerdim. Şahsiyetsiz. Vicdansız. Pislik herif. Ergen. Ömrün hapislerde çürüsün. Çürüsün ki piş biraz. Olgunlaş. O hayatını yok ettiğin insanlar eğer inanıyorsan öteki dünyada seni mahvedecekler. Hele ki bir de alkollü filan çarpıp öldürdüysen. Taksirli adam öldürme. insan ayıpladıklarını yaşamadan ölmez. Kişisel menkıbeni yaşa şimdi. Yaşa ki olgunlaş amk ergeni seni. Pislik. Katil.