köy ilkokulunda tango öğreten gslisesi öğrencileri

kaş yapayım derken göz çıkartmışlardır.

tabi üstte yapılan yorumlar da bu durumdan farksız. yanar döner arkadaşın biri; "üç beş çocuk tango öğreniyor dünya güzelleşiyor, siz okul bahçesinde salavat getiren yobazlar yetiştirmek istiyorsunuz" demiş.

hey gidinin çakma laikçi yobazı. bilip bilmeden hakkında atıp tutuğun ben, çocuklarımı elimden geldiği kadar en güzel okullarda okutmak için çalışıyor, yeri zamanı geldiğinde de islam dinini en iyi şekilde öğretmek için gerekli eğitimi veriyor, geri kalan zamanda isteklerine göre piyano ve saz eğitimi almalarını sağlıyorum.

yani; inancıma göre hem bu dünyada başarılı olsunlar hem de ahiretlerini güvence altına alsınlar diye çalışıyorum.

özetle; senin bahsettiğin, kendini tarif ettiğin "yobaz" tanımı ben ve sorumlu olduğum bireyler açısından söz konusu değil. fakat sen insanları olur olmaz, sırf bazı görüşleri kendine uymuyor diye yobaz olarak nitelendirebiliyorsun, artık yobaz mısın, cahil cesaretine mi sahip sin bilemiyorum.

uzatmayacağım, şu öğrencilere tango eğitimi yerine giyim kuşam, defter, kitap yada sarf malzemesi yardımı yapılsaydı saha isabetli olurdu.

annadın mı asli yobaz!