bugün

ismailağa cemaatinin mekke de kavga etmesi

Aynı cemaat içindeki adamlar bile kutsal mutsal tanımayıp kafa göz dalıyorlar.
Sonra bazı adamlar huzur buldukları iddaasıyla bu cemaatlere katılıyorlar, şeyhlerinin çükünü öpüp, ayak suyunu içiyorlar.
Nasıl bir psikolojik rahatsızlık, nasıl bir eziklik, nasıl bir cahillik içindesiniz ki hem kendi hayatınızı hem bizim hayatımızı sikip atıyorsunuz.
Küçük çocukları sikmenin insani bir sey olmadığını, cihad denilen nanenin salakĺık olduğunu anlamak ne kadar zor olabilir.
Olm karşı komşuna oturmaya gittiğinde karın ve komşuna nikah düştüğünü bilmek nasıl bir mazoşizm. .
Anasının dizinden tahrik olan adamların binlerce bağımlısı var; o adamların anaları çocuklarının kendilerini sikme korkusu yaşıyor..
Düşünsene çocuğunla baş başa kalmaya korkuyorsun acaba bana hallenir mi düşüncesiyle. ..
8-10 yaşındasın, cahil ailen seni kuran kursuna gönderiyor , amca ya da hoca dediğin Müslümanlık ögreten koca koca adamlar (iğrençliği anlaşılsın diye açık yazıyorum) senin daha gelişimini tamamlamış götüne 15- 20 santimlik pis, yaraklarını götüne sokuyorlar ve içine nesli kuruyasıca döllerini boşaltıyorlar. Sonra allah bu adamlar denilen taa mayalardan beri tapma ayini olan ritueli yapıyor diye cennet denilen devamlı seksin döndüğü ödül adasına düşürülüyor.
Sonra soruyorlar; bugün allah için ne yaptın?
Tecavüz etmedim, çalmadım, hak yemedim, insan öldürmedim...