bugün

kilo vermek isteyenlere verilebilecek tavsiyeler

Antin kuntin cacik diyeti tavuk diyeti lapa diyeti falan filan ugrasmayin. Kizlar ozellikle bu yazacaklarim size.

-pankreasi uyaran insuline zig zag cizdiren gidalardan uzak durun

-evinize bir adet mutfak tartisi satin alin (20 tl)

-telefonunuza fat secret uygulamasini indirin

-yediginiz besinlerin yiyeceklerin arkasini cevirip 100 gramdaki besin degerini kayit etin uygulamaya. 50 gram peynir 140 gram doygun kepekli ekmek 200 gram tavuk gogus eti vs.

He diyorsaniz ben ugrasamam;
- seker tuketmeyin
- kompleks karbonhidratlar yiyin

-sabah kahvaltisi gunun en gereksiz ogunudur. Vucudun saatlerce ac kaldigi icin GH cok yuksek. (Growth buyue hormonu) bununla beraber ghrelin salgilanir... ghrelin aclik hormonudur en buyuk gh tetikleyicisidir. Bunlarin hepsi birlestiginde ise vucudunuz yag yakma makinesine doner. Kisacasi kahvaltinizi uyandiktan 1,5-2 saat sonra yapin. Degerleriniz cok hassasken aniden ekmege nutella surup yerseniz vucut onu o hassas seviyede cok guzel depolar sayin cici kizlarimiz bitanecik kizlarimiz.

-gunde 3/4 litre su tuketin
-sacma sapan detoks caylarina gerek yok. Maydanozun suyunu yap ve ic. Uyandiktan yarim saat sonra falan ic. Tabi gidip inek gibi 1 kilo maydanozun degil. Annene sor o ayarini bilir evladim.

-spor yapmak zorundasin. Fitness sevmiyormusun ? O zaman evde muzik ac dans et. Ama o tatli poponu hareket ettirecek birsey yapmak zorundasin. Terle hemde it gibi terle. Nabzinin atislarini agzinin icinde hisset. Mesela ben antrenman sonu kosu bandina cikmak yerine kick box calisiyorum. Golge boksu & torba favori eylemlerim. Sende sevdigin ve seni terletecek birsey yap.

-squat gotu istiyorum. O gotu istemek kolay yapmasi zor caniminici benim. Gece uyumadan yaptigin 3 set 15-20 squat ile zor olur o biraz. Bu arada antrenmanina baslamadan,en son yedigin yemegin ardindan 4 saat gecsin miden iyicene bos olsun insulinimiz stanil dusuk olsun ki daha cok yag yakalim di mi kuzum?

-75den buyuk gogusler istiyorum. Bunun icin seni estetik uzmanina yonlendirebiliriz bayan 2 boyutlu.

Yazacaklarim bu kadar, gunaydin sozluk.