bugün

dilek doğan

zannedildiği gibi evi yanlışlıkla değil bilerek basılan yedi kuşak öteden dhkc halk cephesi sempatizanı kadındır.

ölmesini yaşamasını ben belirlemiyorum benim dememlede birileri yaşayıp ölmüyor. fakat bu yolda ki insanların sonu nedense ölüm oluyor.

mesela dilek doğan'ın bi kankası var ibrahim çuhadar canlı bomba bu arkadaş. evet yanlış duymadınız canlı bomba. o arkadaş dilek doğan'ın geçeceği yolları geçti kadının ömrü yetmedi. hoş yetse yine ölecekti.

dhkc denen gerizekalı örgüt militanlarını adeta ölüme gönderip ötesini düşünmüyor. verdiği bomba patlamaz, silahı ateş almaz militanı geberir gider. grup yorum tarafından ölümüne güzelleme defin işlemleri ve kapanış.

o gece orada acemi bir pöh tarafından yanlışlıkla öldürülmese eminim ki başka bi zamanda çatışmada zaten ölecekti.

görüntülere gelince her ana baba evladı gözleri önünde vurulan evladı için ağlar göz yaşı döker bu açıdan üzücü. birde necdet astsubay var hamile eşinin yanında şehit edilen. ama onu pekeke vurdu dhkc değil diyenin ebesine atlarım. benim için terör terördür. amacına sokayım işid, pkk, dhkc hepsi aynı.

uzun lafın kısası su testisi su yolunda kırılır.

edit:birazdan eksiler başlar kronikler ve tatlı su solcuları tarafından.