bugün

şu suriyeliler gitsin ülkelerinde savaşsın

Kendi ülkesini savunmaktan kaçan korkaklar yerine de bizim kahraman askerlerimiz savaşıyor,ve gitmeyecekler çoğu vatandaşlığımızı da aldı,sanki bu vatan-millet kavramından anlayanlar bize bi fayda sağlayabilir,biz bi tarafımızdan şıpır şıpır ter akıtarak üniversitelere girmek için maddi manevi emek verirken onlar sınavsız elini kolunu sallaya sallaya seçkin üniversitelerde seçkin bölümlerde.. Her ay maaşları tıkır tıkır yatıyor çalışmayana da,suriyeli erkeklerin hepsi kahvehaneleri dolduruyor,ellerinde sigara sokakların köşe başlarında karımıza kızımıza asılıyor,bi bayan olarak bunu söylemekten çok utanıyorum ama benim de başıma geldi,zorla elimden tutup gel benle dedi suriyeli bi adam,karakolda ise neden yaptın diyince savunması - ben erkeğim istediğimle yaparım - oldu, ve suriyeli diye işlem yapılmadı.burda aylak aylak işi gücü olmadığı için anca sevişip köpek sürüsü gibi çocuk yapan ucuz basit bir milet, tarih boyunca onların ihanetine uğramadık mı, araplar arkamızdan vurmadı mı? Şunu unutmayın Türkün Türkten başka dostu yoktur, ve asil bir milletin vatandaşlığı bu korkaklara verilmez, kahramanlıklarla dolu tarihimize bakın, onu geçtim en yakın dönem 15 temmuz her ne düşünce her ne partiden olursak olalım hepimiz tek yürek olup o taanklara atladık, sokaklara döküldük, örnek olsun bu korkak sözde müslüman zındıklara....