bugün

mehmet okur

ulan sanki bir tek akpli ünlüler zenginlik içinde yaşıyorlar zaten. diğer ünlüler beş parasız sadece televizyona çıkıyorlar. bunları yapın yapın da bu hayırcılık evetçilik bir boka yaramaz. insanlar aaa bak mehmet okur hayır diyor ben de hayır atayım ya da aa arda ağabey evet atıyor ben de evet atayım demeyecekler. insanlar,oy kullanma yetkisine sahip insanlar, siyasi adamların görüşlerine düşüncelerine bakıp oy kullanacaklar. yapmayın allah aşkına burak yılmaz veya mehmet okur veya arda veya rıdvan dilmen fark etmez bu adamlar benim eğlenmem için bir şey yapıyorlar bu adamları ciddi konularda ben dikkate dahi almam. hiçbir ünlü şahsiyetin bu tip ülkenin geleceği hakkındaki düşüncelerini dikkate almam. kusura bakmayın ama bu adamların hepsi kendi dalgasında ben kendi vergime bakarım yaşam koşullarına bakarım banane başkasından. herkes oy konusunda bireyseldir.
tanım: nba de oynamış eski milli basketbolcu.

edit: ayrıca bu oyu kullanacağım diye söylenen adamların hepsi reklam peşindedir. gündeme böyle çıkabiliyorlar sadece yazık hem de ne yazık.