bugün

ben bu yazıyı sana yazdım

ben bu yazıyı sana yazdım. seni unutalı çok oldu. üstünden çok insan geçti. çok zaman geçti. senin bana yaşattıklarından dolayı hiçbir zaman aşka küsmedim. ilk defa birini bu kadar çok isterken ilk defa birinden bu kadar çok uzak olmaya çalıştım. ben ki asla bir insanın karşısında ezilmedim, bükülmedim. ama senin karşında bildiğim her şeyi unuttum. miladım oldun. çok şey öğrettin. artık büyük konuşmuyorum mesela. yeni insanlarla tanıştım. yeni hikayeler dinledim. bazen üzüldüm bazen mutlu oldum. yaşadığım her macerayı her olayı sana anlatmak istedim. her defasında anlatamadım. bağıra bağıra susmak nedir öğrendim. teşekkür ederim ve ağzına sıçayım. artık yoksun. yani ciddi ciddi yokluğun bile etki etmiyor. tamamen çıkmışsın aklımdan, gitmişsin. kokunu aramıyorum mesela, özlemiyorum. şuan içiyorum aklıma gelmiyorsun desem yalan olur ama artık eski bir dostu hatırlar gibiyim. acıtmıyor. içimde yeni bir hayata başlamanın heyecanı var. aceleci davranıyorum. her şey oldu bittiye geldi. bir şeyler yapmaya çalışıyorum yani uğraşıyorum ama elimi attığım ne varsa mahvediyorum dağıtıyorum. insanları kaybediyorum. bunu sana bağlamak istemiyorum. her neyse. bir gün çok mutlu bir insan olacağım ve sen benim hikayemde olmayacaksın. başka insanlarla başka olaylar başka heyecanlar yaşıyor olacağım. sen belki adımı bile hatırlamazsın. keşke silebilsek değil mi? keşke olmamış varsaysak. uzattıkça uzatıyorum. biz artık başka balkonlarda ağlaşırız. kendine iyi bak.