bugün

survivor 2016

survivor basladi ve herkes semihi konusuyor. Ekside bile survivor basliginda herkes semihi destekliyor. Bu tesaduf degil cunku twitterda ki %95 lik bir kesinde semihci. Adam her ankette fark atarak birinci cikiyor. Bu adam utopyada rakip gruptan ust uste 12 tane adam yolladi. ( belki daha fazla ) yani kisacasi semihin sirti yere gelmez. Adam her survivordan sonra tt oluyor. Bu adamin sma olarak karsinda durabilecek kimse yok. Gonullulerde hoc zeka yok. Semih cok kolay laflariyla sivrilebiliyor. Bu sene semihi iyi kullanamaz dedim acun icin ama semih oyle bir karakter ki insanlari kendine cekiyor. Semihi sevmeyenler bile destekliyor gerisini siz dusunun. Yarisma soyle oldu; semih vs gonulluler... Haa unutmadan soyleyeyim atakan bir dahaki all starda kesinlikle olacak. Bu adam hilmicem ayarinda biri. Semihle birlikte finale jalir diye dusunuyorum. Unutmadan soyleyeyim nagihana testesteron mu bastilar anlamiyorum. Ben bu kadar cirkef biri gormedim. Semih olmasa bu yarisma bu sene asla bu kadar izlenmezdi. Acun yatsin kalkain dua etsin. Buralari okuyan tanidigi varsa okutsunda nasil bir adamdan ekmek yedigini gorsun...