bugün

bodrum katta sıkışan pkklıların ölüm görüntüleri

gebertilenler gebertilmeselerdi askerlerimizi, yurttaşlarımızı şehit edecekleri için sevinçle karşıladığımız görüntülerdir. ölü sevici değiliz.

ulan hainler, ulan itler, cana gelmeyi çocuk oyunu mu sandınız? cana gelirseniz pis canınız alınır işte böyle.

daha ihanet süreci sırasında şu sözlükte kırk kere yazdım, ermenilerin, kıbrıs'ta "bekledim de gelmedin" şarkıları çalarken "bir gece ansızın gelebilirim"le uyandırılan rumların başına gelenleri hatırlattım, türk devleti ile oyun oynanmayacağını anlattım.

o sıra hainlerin sözlükteki yandaşlara "ehe ehe ordu gerilla ile yenişememiş olup..." gibisinden saçmalıyorlardı. sonuç?

ey hainler sanmayın ki bunlar kötü günleriniz. henüz terörist yığdığınız o kentler ne ağır topçu ateşine tutuldu, ne uçaklarla bombalandı. lazım gelirse onlar da yapılır. sanıyor musunuz ki iran'a bile dalamayan abd, avrupa yardımınıza gelir? sizlere rumlara, ermenilere gösterdikleri ilgi kadar bile ilgi göstermezler ki onlara gösterdikleri ilginin de pek işe yaramadığı ortada.