bugün

sözlük yazarlarının itirafları

geçen yıl üç yıldır süren ilişkim vardı bir gavatla. bizim gavat üçüncü yılımızda doğum gününde beni aldatıyor kadiköy'ün bir ... neyse hatunla. hatunu bir yerden gözüm ısırıyor falan derken bizim gavatla gittiğimiz kadiköy'de ki mekanlarda gördüğüm geldi aklıma(hatun hafızası işte) kafamda senaryoyu yazdım tabi ben instagramdan araştırıyorum falan ortak arkadaşımızın(ki sürüsüne berekettir) hatunla fotoğrafları gördüm haziran gibi birlikte tatile gitmişler sonra da bilgisayarını parçalarken sevişirken çekildikleri fotoğrafları buluyorum.bak ya duramıyorum ama sen üç yılını ver köpekliğe gel. gavatın ev anahtarı var bende gittim eve o pis leş tuvaletine sokup çıkardım diş fırçasını, odasına gittim o imzalı galatasaray formasını bir güzel kestim katladım, oyunları kaldırsın diye yeni aldığı bilgisayarını balkondan aşağı atıp gidip alıp masasına koydum. duvalarına ne kadar ahlaksız olduğunu yazdım vs tabi benim sinirimin dinmesine yardımcı değil. 1 hafta sonra üçüncü yılımızı kutlayacağız keşke bekleseydim falan derken bu gavat haftaya uludağ'a tatile gidecek diye bana sürpriz yapmış arkadaşlarımız falan bende baya büyük parti vermiş bu hatunu da getirmiş ben tabi sinir küpü ilk gavatı sonra hatunu yanıma çağırıp ilk kafalarını tokuşturup sonra fotoğraflarını bilgisayarıman açıp arkadaşlara teşhir ettim. sonra da bu ikisini öylece kapı dışarı ettim eşyalarını da arkadaşlar balkondan aşağı ama o diş fırçasını yılda bir değişmeye devam etsin tabi..