bugün

türk erkeklerinin türk kızlarını beğenmemesi

benim hic bir kizin cirkinligi ile veya guzelligi ile isim olmaz. ben kiz killi mi diye bakarim makyaj yapiyor guya bakimli ama koluna bacagina eline yuzune ensesine bak haydar abi. sonra da tripleri var bi de. kendini her seyin ustunde gorme... okulda bi kiz var baya cekici falan eyvallah kili da yok ona da eyvallah boyu uzun eyvallah esmer ona da eyvallah gulusu de guzel eyvallah. tek problemi bacaklar roberto carlos. neyse bu ablamiz yanindaki heyete insta dan fotograf gosteriyor ben bu cocukla cikarim soyle boyle. heyetteki tum kizlar o kadar da ucma belli mi olur yaa falan diyorlar. bu kiz oyle bi sey dedi ki bitti gitti gozumde. benden iyisini mi bulacak dedi. kendini begenmislik en nefret ettigim kisilik ozelligi. ne diyim orda burda vurdur sonra yakisikli birine dibin dussun sonra cikmak icin 30 takla at. yani kiz da oyle bi kiz ki okulda 2000 erkek varsa hadi bunlarin 200 u yabanci olsun bu ablamiz ingilizce ozurlusu kalan1800 erkegin1700 tanesi ile cikip tamaminin parasini yarisindan fazlasinin da ek olarak sikini yemis bi kiz yani. bu kiz sadece bi ornekti, boylesi cok neden seveyim turk kizlarini. acin yeni bi baslik, tur kizlarinin sevilen yanlari diye okurum bastan sona orda yazan sekilde bakarim Artik kizlara.