bugün

sosyotrend

sunucusunun yayına başlarken, yani zall ve serkan'ı tanıtırken onları öve öve ( serkan'ın dediği gibi yalaya yalaya bitiremediği ) program.

abi hakket öyle bir övmeye başlıyor ki, zall sunucuyu dinlerken koltukları kabarıyor. götü hafif hafif yayılıyo sandalyeden, gözlerinin beyazı çıkıyor.

serkan'la zall'ın bi sırıtışları var sunucuyu dinlerken anlatamam; çok hoşlarına gidiyor;
görsel

bıraksalar sabaha kadar dinleyecekler herifi. lan ego tatmin yeri mi orası çözemedim. gerçi kuşimatom katılsa daha çok reyting alır ya neyse,

ehehe lan hakket pipimin boğazına bi papyon bağlayıp boşta kalan salca nın koltuğuna oturtsam en az yarım saat programa başlayamaz herif.

yani tanıtım sırası kuşimatoma gelince;

'' sevgili sosyotrend izleyicileri, karşımızda ülkenin en damarlı, en heybetli ve en şirin olan, uludağ sözlük, inci sözlük ve bilimum sanal platformların ırzına geçen kuşimato lakaplı uludağ sözlük neferlerinden...

bıdı bıdı yorulur herif. o övdükçe kuşimato kabarır. zall ın gözleri büyür. serkan isyan eder ;
görsel
''abi nolur övme, bunun ne kadar kalkacağını bilmiyoruz yeter'' der.

yani diyorum ki; şu yalama merasimini uzatmayın aga. valla bak yayını basacak zor dizginliyorum hergeleyi. aman ha!