bugün

ben bu yazıyı sana yazdım

2 yıl. 2 yıl sonra artık bitti derken seni benim karşıma çıkaran şeyin adı kader biliyorum. Özledim. Çok özledim. Seni tanıdığım gün ki çocuk aklımı büyütürken seni de büyüttüm içimde. Neydi adı bilmiyorum. Belki ilk aşk belki son aşk. Unutmadım unutamadım. Geceler boyu uğraştım ama olmadı yapamadım. Gözümü kapattım sen vardın açtım sen vardın. Öyle güzelsin ki içimde kıyamadım seni ordan çıkarmaya. Bir insanı sevmeyi tattım sende. Beklemeyi beklerken de sevmeyi. Bu sözleri sana yazmanın zorluğunu tahmin bile edemezsin. Belki okuyup geçersin silersin. Artık o da umrumda değil. Nasılsa sana olan sevgi senin varlığın olsa da olmasa da hep benimle. Sadece bil istiyorum. Bir insan tarafından nasıl olurda canından öte sevilebileceğini. Hep düşünürdüm acaba bir gün onu yeniden görürmüyüm? Onu , güldüğünde sağ gamzesini bir kez daha görür müyüm . Bin kez şükür Allaha tekrar oldu. Yazacak o kadar çok şey söyleyecek o kadar çok söz var ki. Belki de onca söz arasında söyleyecebileceğim en anlamlı şey ; unutmadım asla unutmayacağım.. 1 gün istiyorum. Sadece sana ve bana ait 1 gün. Senin yanımda olduğun. Yüzünün her zerresini ezberleyebileceğim 1 günümüz olsun. ve sen bir yerlerde bir kadının sevdiği tek adam olarak kalacaksın...