bugün

yerli otomobili eleştirenler vatan hainidir

bugün yerli otomobilimizin ilk lansmanı yapıldı.

kamuflajlıydı yolların aslanı...
görsel

ama bizler bir avuç vatanseer iman etmiştik bu ulusun, bu milletin yükselip yüceleceğine,
görsel

kendi otomobilimizi de, kendi uçağımızı da, kendi helikopterimizi, tankımızı da yapacağız evelallah.

şu güzelliği eleştirenler nasıl birer insan diye soruyorum kendime,
görsel

gurur duyarım ben sadece, nesini eleştiriyorsun şerefsiz oğlu şerefsiz.

bunların kafasıyla yönetilse ülkemiz, şu an hala şahinlere, murat 131'lere, reno 12'lere biniyor olurduk.
ama allahtan bu mahlukatlar sayıca azlar ve bu mahlukatlar ekonomimizin çok küçük bir parçası, hatta asalak bir parçası bunlar.

memlekete bir çivi çakmayan, istihdam sağlamayan, ama atama bekleyen yavşaklar bir çoğu.

isterler mi bu vatanın evladı başarılı olsun.

hemen "çakma, çalıntı" yaftasını yapıştırdılar.
lan şerefsizin dölü, lan orospunun evladı...
sen ne biliyorsun da "çalıntı" diyorsun ulan yavşak...!

bu projenin geçmişini biliyor musun? argesini biliyor musun it oğlu it?
ne emekler verilmiş, kimlere, hangi firmalara kim bilir ne kadar patent hakkı ödenmiş bir araştırdın mı da "çakma" diyorsun adi köpek...

he, koskoca türkiye cumhuriyeti devleti'nin koskoca tübitak'ı senin gibi maldı da göz göre göre gitti cadillac'ın bir modelini kopyaladı öyle mi?

ulan yavşak,
böyle bir şey olsa uluslararası mahkemelerde inim inim inletmezler mi bizi? bunun hesabını yapamayacak insanlar mıyız bizler?

kolaydı "çakma" demek.
kolaydı emek vermediğin bir işte emek verenlerin böyle kalleşçe, böyle adice çamur atarak haklarını gasp etmek...

aman, onlar için ne önemi var böyle şeylerin.
yeter ki bu asalaklar bankamatiğe kartlarını soksun ayda bir maaşlarını alsın, sonra geçsinler masa başında bilgisayarda solitere oynasınlar tüm mesai saatinde.

sizleri bu ülkeden temizleyeceğiz.
bu memleketin sizin gibi asalaklara değil, pırıl pırıl beyinli, çalışkan, üretken bireylere ihtiyacı var.

ben şahsen gurur duydum ve bu günü almanak ajandama not ettim "13 ekim 2015 salı yerli otomobilimizin ilk lansmanı" diye...
allah yerli otomobilimizde emeği geçen, mühendisinden çaycısına kadar tüm personelden razı olsun.
benim şayet varsa her türlü hakkım bu aslan parçalarına helaldir.