bugün

robin van persie

kendini ne zannettiği hakkında merak edilesi tavırlar içine girmiş hollandalı arkadaş.

'ben koskoca robin van persie'yim' diye cevap verebilir bu tarz bir soruya ama hepsi o kadar. çok iyi yıldız bir golcüsün. o kadar.

peki 'ben bu kulübün sahibinin oğluyum ulan' tavırları falan ne amk? en büyük benim, ben kimseyi siklemem şeklindeki havalanman kime?

ne yıldızlar geldi geçti ben bu herifin beşiktaş maçında oyuna girmeden önce yaptığı gibi bir küstahlığa hiç şahit olmadım ya da hatırlamıyorum. hocasıyla arasında ne geçerse geçsin o kulübü bağlar ama bu işi değişik bir noktaya taşıdı resmen. tff yetkilisi geliyor, hoca geliyor, menajer geliyor tık yok adam siklemiyor.

ama işte o moda ben de girsem ve önüme gelene siktiri çektiğim halde engellenemiyorsam hakem 'hop hemşerim ne ayaksın sen' diyip sarıyı basamıyorsa suratıma ben de bu yaptığımı sürdürüp hatta bokunu da çıkartabilirim. ha azizin meydanı boş bulmuşken kof kabadayılık yapması ha bu dengesizin kendini kralın oğlu zanneden tripleri. fark yok...