bugün

metro turizm

Şu zamana kadar gördüğüm en saçmalık dolu firmamsı.
alanya' dan gaziantep' e gitmek için 2 gün önceden bilet aldım. Yolculuk tarihi dün akşam saat 19.00' dı. Otobüs alanya otogarına 19.27' de gelebildi. Buna da şükür.
Şarjımın az olmasından dolayı "otobüste takarım." diyerek usb kablomu elimde hazır bekletiyordum. Geçtim koltuğuma, önümdeki 3 inçlik ekranın usb portu yoktu. "Olabilir." dedim. Ancak sinirlerim artmaya başlıyordu...
Yolcuğun son saatlerinde şoförlerden biri yolda indi! Karısıyla alışveriş yapmaya gidecekmiş!
Diğeri ise yolu bilmiyor. ilk önce tekrar adana yoluna girdik. Oradan osmaniye' nin ilçesi olan bahçe' ye. Oradan da döndük en sonunda doğru yolu bulduk derken daha çilemiz bitmemişti.
Normalde gaziantep' in kuzey gişelerinden geçmemiz gerekirken bizim biricik pilotumuz batı gişelerini tercih etti. Batı gişelerinden otogara 20 km. var.
Bu da yetmedi koca otobüsle şehrin içinde kaybolduk. Yolcular zaten sinirli, bir de örgütlendik yol tarifi etmiyoruz.
Yoldan geçenlere sora sora, binbir rezillikle otogara ulaştırdı bizi. Saat 09.21' de.
Otobüsün 07.00' da otogarda olması gerekiyordu...