bugün

aşkı kendim tanımlamak istiyorum

Aşk benim için 19 Nisan Perşembe günüdür. Ve her gün 19 Nisan Perşembedir benim için. Bundan 4 sene evvel tanıştığım Nisan kadar güzel Gülüşüyle Bahar'ı getiren sevgilimdir aşk. Şuan birlikte değiliz. Fakat aşk öyle birşey ki ÇOĞU kişi basit ilişkilere aşk demeye meraklı olmuş. Aşk çok farklıdır arkadaşım çok. Seviyorsun, ilişki yaşıyorsun mutlusun oraları geçiyorum; elbette her ilişkide Anlaşmazlık çıkıyor ve bitebiliyor. Aşk diyorsun ya bedeni senden uzaklaşıyor sadece başka ilişkilerin oluyor sonrasında onlardan da hoşlanıyorsun fakat aşk Dediğin ayrı oluyor be hep aklında hep kalbinde. Aradan geçen zamana inat küçük küçük umutlardan tekrar barışıyorsun, konuşuyorsun öyle hasret kalıyorsun ki Aşkın'a unutuyorsun tartışmanı. Bu süre 4-5 ay oluyor birliktesin. Sonra yine Tartışma çıkabiliyor yine uzaklaşıyorsun bu hep böyle devam ediyor fakat hayat sizi hep bir araya getiriyor böyle böyle gidiyor sürekli. Ve henüz bir son bulmuş değil. Başkası size onun verdiği TADI veremiyor asla. Onun gülüşü olmuyor kimsede. Aşk budur efendim.