bugün

fifty shades of grey

Eline dokunsan "imdat" diye bağıracak Yurdum kezbanlarinin akın ettiği fantezi dolu romantik film.

ikinci bir Twilight olayı...
Tek farkı vampirlik yok.

öyle klişe dolu bir film ki geberdim amk.
Ha filmi izlemedim kitabını hiç okumadım ama kızların yaptıkları yorumları okuyunca ne denli sikik bir şey olduğu belli.

Öncelikle şu kisve altında bir film...

1. Bakire güzel yalnız kız.
2. Yakışıklı zengin erkek.
3. Tanışma.
4. Kızın erkeğe aşık olmasi.
5. Seks.
6. Beraber yapılan zenginlik içeren aktiviteler.
7. Erkeğin kızdan kopamaması.

Twilight Saçmalığını izlediniz. Orada ne oluyorsa bu filmde de olacak. Çünkü romantizm altında verilen tek mesaj "bakire kızı ancak zengin erkek siker" Kıvamındadır.

Filme gidenler olacak genel çoğunluğu kızlar olacak. Alayının amına koyim.

Ya arkadaş ben deliriyorum bu insanların yaptıkları yorumları görünce.

"Yok seks değil aşk bu" demeleri beni delirtiyor.

Ulan amına koduklarım, ancak sinemalarda öpüşmeyi beceren Yurdum ergenlerinin fantezi dolu bir filmi izlemesi açıkçası kendilerindeki eksikliği görmeleri için güzel.

Öbür yandan yanına tanışmak için yaklaşsan "uff snne be slk" diyecek kezbanlarin filme akın etmesi de acıklı bir hikayedir.

Ayrıca film ile ilgili bir iki şey söylemek istersem, zengin bir erkeğin sıradan görünen bir kıza aşık olması tipik bir Türk dizisi tadında olmuş.

Ayrıca filmde kapitalizm partisi vaR.
Filmin fragmanındaki audi fetişi bile bunun için yeterLi.

Komünist kızlar gitmesin Diyeceğim de işlerine gelince millet komünist oluyor.

Ayrıca bir kesim var Filmi kitabına göre yorumlayanlar.
Bu orospu çocukları entelektüellikten ölecek. Her kitabı okuma peşindedir.

Yok oyuncular olmamış yok böyle değil gibi yorumlari kitaba göre yapanlar kadar aptal bir güruh yoktur.

Sevgililer gününe denk gelmesi sinema Salonlarının sperm kokmasina sebep olacak.

edit: bağzı profesyonel kezbanlarımız bayağı rahatsız olmuş. olsun onların da amına koyim.