bugün

cesare prandelli

Futbol, adamlik, yoneticilik gibi vasiflari fevkalade zayif oldugundan isleri bu hale getiren adam.

Bu takim bu yonetim, bu secimler, bu adam sendecilikle bu puani topladiysa biraz hoca gibi bir hocayla mucadelesini devam ettirir.

Yeter ki gelen adamin tasagi olsun.

At sahibine gore kisner kardesim.

Biraz mazinin hatrina bu herifi adam sanirdim. Suratima carpti yanlis bildigimi.

Pandev 3 milyon euro, bruma 10, sneijder 20.

Tarik, engin, sinan gumus, birhan, semih...

50 milyon euro macta degil. Neden?

Cunku bu herif hoca moca degil.

Mourinho gelse bi bok olmaz diyoruz.

Mourinho geldiginde ne yapacagini dusunuyor muyuz peki?

Bu takima sahip cikan adamlar da var, bi de kendi gotunu dusunenler var.

Sen bu adamlari ayiklarsan 1351 de oynasan farketmez, takim gibi takim olursun.

Ama prandelli bunu yapacak vasifta bi herif degil. Prandelli'nin ne model bi manyak olduguna da anlamadim. Onu baska zaman anlatirim.

Sneijder'li, melo'lu, muslera'li takim icin hoca da sikinti yok, takim yeteneksiz diyorsak, asil biz bir seyleri atliyoruz demektir.

At sahibine gore kisner arkadaslar.

Fatih terim bu takimla 2 kere sampiyon olurken cristiano ronaldo, messi falan yoktu. Ayni adamlar vardi.

Drogba farkliydi, onu da oyntmazdi bu karaktersiz zaten.

Persembe gunu de yolcu. Yazdim buraya.

Edit: bak hatirladim simdi yine sinirlendim... O garibim pandev geleli aylar oldu. Bu pezevenk herif gitti kendi aldirdi. O zavalli simdi gunah kecisi oldu.

Ulan tas olsa yontar yontar futbolcu heykeli yapardin, koyardin sahaya bir iki kere top carpar da girerdi. Bu kadar mi kotuydu lan bu adam? Ne bok yemeye aldin o zaman?

Bi allahin gunu de ulan bugun de bi rahat mac izlesin su seyirci diye bi 4-4-2 oynattin mi su adamla burak'i?

Pandev dedigin adam karabuk'e mi gol atamayacak?

Allah'tan gekas'i falan almadik, rezil rusva olmustu guzelim adam.

Bir allahin gunu de bu maci ben ilk yaridan kazanicam diye sahaya cikarttin mi bu takimi arkadas ya bir kere?

Anlatmayin aq, bu herif hayatimda gordugum en tuhaf, en vasifsiz insan.

insanligindan supheliyim!

Yahu ne demek lan trabzon macinda sneijder'i yedek oturtmak?

Hadi musluman degilsin, lan papa'dan da mi utanmadin? Yazik gunah ya!

Azalarak bit, git kardesim. Artik abi diyemiyorum agzina yuzune sicicam o raddeye geldim.