bugün

opus magnum

konuşmayım konuşmayım diyorum,ama yemin ederim sinirim bozuldu.

bak güzel kardeşim,biz gündelik hayatta her gün konuştuğumuz,karşılaştığımız,bildiğimiz insanlara güvenip böyle bir yola çıkmazken,sen tutup envai çeşit kaşarın ve abazanın olduğu sözlükten bulduğun kıza güvenip bir sürü nane yiyorsun.hadi tamam sevdin ettin.kızın sevgine karşı yaptığı da yanlış,kabul.ama gelelim senin bunu sözlük gibi sikimsonik bir ortamda paylaşıp,bir de bunu haklı bir davaymış gibi göstermen kızınkinden daha büyük bir orospuluk olmuş.şu an bulamıyorum ama,tüm bunlar yaşandıktan sonra yine de ona gel dedim tarzından bir şeyler demişsin.sen kıza,bunca kaşarlığı yaptığın halde seni kabul ediyorum deyip,gelip burda klavye delikanlılığı yapamazsın.sen onu öyle kabul ediyorum,seviyorum dedikten sonra gelip burda kızın ne olduğunu herkese göstermeye çalışıyosun.haklıyken haksız konuma düştün.insanların tepkisi buna.bu kızı sözlükte ve günlük hayatta tanıyan pek çok insana her şeyi ifşa etmiş oldun.bunları yaptıktan sonra,gerçekten sevmiştim deme gibi bi lüksün yok.sen gerçekten sevsen,değer verdiğin birini böyle ucuz ortamlarda ucuz duruma düşürmezsin.susmalısın ki,haklı sen olasın.

velhasılıkelam,sen hırsızı evine kabul etmişsin.konu komşuya çemkirme.