bugün

samsung

türk insanın ''linç etmesine'' maruz kalan firma. nerede bir samsung'la alakalı bir haber okusam, bir rapor görsem altında; ''çöp telefon'', ''s4'e ne zaman güncelleme geliyor?'' ''eheheh bende nexus var haha güncellemelerim geliyooo yaaa'' türünde salak, saçma ve yersiz yorumlar görüyorum. samsung marka bir telefon alırsın, hoşnut kalmazsın, gider başka bir telefon alırsın olur biter. telefonla alakalı bir sohbet ortamı olduğunda deneyimlerini aktarırsın; konu kapanır. ama bizim millet boş durur mu? samsung beter olsun, samsung batsın, samsung bok gibi...samsung'un sonu nokia gibi olacak. bak ukala arkadaş, samsung hiçbir zaman nokia gibi olamaz, samsung'un karşısında apple gibi hiçbir bok eklemeden yalnızca yeni renk üretip bir telefon duyursa bile onun için kuyruğa girecek adamlar varken, samsung'tan nokia olmaz, olamaz. kaldı ki ''neden samsung almıyorsun'' sorusuna, ''onun kamerası yavaş açılıyo ya, iphone daha hızlı'' diyen birisiyle ben ne teknoloji konuşurum ne de selam veririm.
uygulama önbelleği temizleyemeyen, aldığı telefondaki uygulamaları bir kere bile açmayan insan gelip burada samsung'a bok atıyor. adama soruyorum: ''samsung sinemayı kullanıyor musun?'' cevap: ''o benim telefonda mı?'' eskiden yeni bir teknolojik ürün alınca, içinde ne varsa kurcalardım, nedir ne değildir diye.

kısaca, samsung almıyorsan bu senin tercihindir, sony al, htc al, lg al, git iphone al kameran hızlı açılsın.