bugün

5 yıl içinde robotlarla seks yapılabilecek olması

beş yıl sonraki lise gençliğinin şu şekilde diyaloglar kuramasına sebebiyet verecek olan gelişme :

nny* - ee genç, nasıl gidio bakam hayat, lise güzeldir he?
liseli piç yeğen - güzel de nny abi, monoton be, hayatın annamı yok!
nny* - vayy, len bunları düşünmen için erken olm daha, senin tek derdin çükün olmalı bu yaşlarda,yanlış programlanmışsın olm sen, ehehe!
liseli piç yeğen - çok gerisin ya nny abi çook, ne çükü ya! sizin zamanınızdaki gibi değil artık olay, bele aç aç kızların peşinden koşmuyoz artıkın, bak görüon mu arkadaki hatunu?
nny* - he gördüm, geçen elele dolaşıyodunuz. güzel hatunmuş, afferim yeğenime, kimin yeğeni!
liseli piç yeğen - ne alakası var abi, sana benzeseydim aç aç koşardım onun bunun peşinden. ştaaakkk!*
nny* - ben hiç bi zaman aç aç koşmadım milletin peşinden bi kere tamam mı?
liseli piç yeğen - ya bırak ya, herkes bilio senin lisedeyken nasıl merdiven altlarından milletin gtünü dikizlediğini bırak allasen ya!
nny*- yalan o bi kere tamam mı, ya konuyu nereye getirdin sen ya, konu ben değilim, dağıtma saçmalattırma adamı!
liseli piç yeğen - konu sana döndü bile ahaha, herkes okudu be!
nny* - senin küçüklüğün hakkında yazdığım diyalog da böyle olmuştu, vay piç! neyse bişeyler söyle şu hatunla ilgili de kapatalım konuyu!
liseli piç yeğen - ha işte o arkada oturan güzel hatun robot, her gün sevişiyoz.
nny*- tmam sittir git şimdi bitti diyalog, rezil ettin beni de!