bugün

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Çok özledim. Bugün oturdum bi arkadaşımla içtim biraz. Biraz çakır keyif oldum, onu gördüm. Dün gece rüyamda da görmüştüm. Zaten ne zaman görsem ertesi sabah onu görüyorum. Hissediyorum sanırım ya da çok takıyorum. Neyse o da beni gördü geldi yanıma, kızdı. Eve bıraktı, yürüdük beraber kolunu omzuma attı. Eve yakın oturduk bi kaldırımda eski günlerdeki gibi. Babasıyla kavga etmiş telefonunu kırmış.. evden çıkmış gitmiş. Üç dört gündür başkasında kalıyormuş hep. Üzüldüm biraz gözlerim doldu ama belli etmedim. Başımı yasladim omzuna. Sustu, ben de sustum. Simdi aklım onda. Her şeye rağmen, tüm olanlara rağmen sadece o var ve ben silip atamıyorum. Çünkü biliyorum zor zamanlar geçiriyor, tek başına halletmeye çalışıyor. Bense yanında olmak istiyorum o da istiyor ama gururu var bana göre. Tanırım ben onu, kimseye muhtaç olmak istemez. Ama ben koşulsuz yanında olmak istiyorum. Yarın gidicem oturucam sahilde onu beklicem! Gizlim saklim, gururum kalmadı artık. Biliyorum ki ikimizin de birbirimize ihtiyacı var. Bugün oturduğumuzda, omzuna yattığımda hissettim bunu. Isteğiyle öptü beni alnımdan. Böyle yapma dedi. Zaten bi ton kendi derdim var dedi. Korur gibi daha çok sarıldı. Sonra çok kalamadım yanında eve geldim. Son kez sarıldık da ama. Ve yattığım andan beri aklımdan çıkmıyor. Nerde kaldı, iyi mi, aç mı? Çok güçlü, bakar kendi basının çaresine. Ama hep kırılmış, hep üzerine gidilmiş. Kiyamiyorum, kızamıyorum.. iki saat oldu nerdeyse ama gram uyumadim ve uyuyabilecek gibi de durmuyorum. Umarım iyidir, umarım yarın her şey daha güzel olur. Özellikle onun için. Hak ediyor bunu. Ve ben onu çok özledim.