bugün

sözlük yazarlarının itirafları

büyük konuşmanın bela getireceğine inananlardanım. buna rağmen büyük konuştum. senin için asla o şehri yazmayacağım dedim. yıl sonunda öyle bir sonuç geldi ki ortak noktamız yoktu. ya 3. sene olmayan bir şeyi tekrar zorlayıp yıpratacak idim kendimi ya da yazıp gidecektim. son günü bekledim. bir türlü olmadı. mimarlık ve tıp için aynı şehirlerde buluşamıyorduk. stres baş göstermiş kavgaların sonunu getiremiyorduk. istanbulda bakmadığım özel üni kalmamıştı. benim istediklerim çok pahalıydı olanlar da içime sinmemişti. sonradan öğrendim ki başkalarında ben istanbul yazıyorum diye hayatını mahvedeceği yerleri yazmış yakın olalım diye. ama olmadı. birleşemedik. aradım benim hiç seçeneğim yok dedim sen de farkındasın sadece söyleyemiyoruz dedim. ağlamayla beraber küfürler havada uçuştu. diyecek birşey yoktu haklıydı. tekrar aradı özür diledi ama böyle olmaz dedi. herkes hayallerinin peşinden gitmek için uçurumdan atlamak zorunda kaldı. kiminde derin yaralar kaldı kimi ise uçurumun sonunda en yakın arkadaşının sevgi dolu kollarında buldu kendini. amına koyayım hayat türkiyenin en güzel güzel şehirlerin birinde yaşıyorum ve nefret ediyorum. tekrar koyayım ki daha büyük acılar varken bu acıların insanı mahvetmesine izin veriyorsun ya yıllar geçse bile...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar