bugün

özhan canaydın

futbolun tamamen spordan uzaklasmıs oldugu bir donemdeyim. olay tamamen ticarethaneye donusturulmus artık insanlar heyecanla oturup mac izleme egiliminde degiller. bir de uzun zamandır elestirilen bir adamın bir gun olsun yerinde olmak istiyorum. dusunsenize binlerce insan belki hayatınızda tahmin edemeyeceginiz kadar kufur yagmuruna tutuyor sizi. sebep basarısızlık adı altındaki takımın yıllar yılı birikmis borcunun tek sorumlusuymus gibi gosterilmesi. onca kazanılan liralar nereye uctu peki uefa doneminde. kim cesaret edebilir bunca batagın altında bu takımın basına gelebilmeyi. utanc verici bir donem olsa gerek futbol adına. carsı icinde cıkan olaylara bakin hele bi. tamamen spordan uzaklasmıs bir donem icinde hala insanlıgı ile saflıgı ile bu kadar ornek bir insanın bu camiaya gercekten "layik"
olmadıgını dusunuyorum. sizin ey buyuk takımın taraftarı "vefalı" taraftarı ve temiz basını siz boyle kotu bir adamı hakkedecek ne yaptınız ? verin veristirin hadi yine sakın gecmis olsun dileklerinde bulunmayın cunku ozhan canaydın karakteri ile bir katili andırıyor oyle degil mi? meger basına acıklamamıs hastalıgını. bunca baskı altında iken bile bu kadar yerden yere vurulurken bile umursamamıs hastalıgını takımı ıcın calısmıs. yazık gunahtır. son gunlerde populer oldu bu soz azcık editledim ben size:

ben size ozhan canaydını yerden yere vuramazsınız demedim ki.