bugün

dr

kitap ve müzik mağazasıdır.

kitapçılardan ve sahaflardan bulamadığım için son iki ders kitabımı mecburen netten sipariş vermem gerekiyordu. aradım taradım iyidir falan diye d&r dan alayım dedim, dün verdim siparişi. tedarik sürecinde yazıyor şuanda... sonra da biraz araştırayım dedim ve bir baktım ki inanılmaz bir şikayet var d&r dan. defalarca arayıp mail atıp zar zor 2 ayda siparişini alan bile varmış. üstelik tam değil o da... 3 kitap istendiyse 2 si yollanıp 1 i iptal edilerek...

yakında vizeleri yapılacak derslerin kitapları sipariş ettiğim kitaplar. dün mail attım dönen yok. kısa sürede gelir hemen çalışırım diyordum ama görünen o ki gelmeyecek uzunca bir süre. hatta vizeleri geçip finallere anca yollayacaklar insanların yorumlarına bakılırsa...

komik olan bir hafta sonra adres verdiğim şehirden gidicem ve bir de yeni adresi onlara vermeyle uğraşıcam. (maillere dönüp yeni adrese tamam diyebilirlerse tabii.)

velhasıl tam zamanında bile yollasalar siparişlerimi (ki hiç sanmıyorum) mağdur edilen insanlara destek amaçlı bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum. sen kapıda ödemeye hayır de, sonra çatır çatır al parayı, parayı alalım siparişleri de bir ara yollarız dersen, sonra yarısını yollayıp yarısını da iptal edip paranın geri iadesiyle de haftalarca uğraştırırsan bekle daha müşteriyi, çok beklersin!