bugün

hayatımı yaşayacağım otuzumda evlenirim diyen kız

büyük kuzenimin bu mantalide 4 tane kafa kız arkadaşı vardı, ben de tanırım, eğlencelidirler.

neyse, geçen sene bu 4'lüden bi tanesi evlendi, 35 yaşında, onu da lisede beğenmediği elemanla evlendi. beğenmiyodu zibidiyi, ama kala kala ona kalınca çaresizlikten atladı kucağına bastılar nikahı. elemanla çok dalga geçtim, bulamadın mı 22-25 arası mis gibi bi genç kız a benim aptal evladım dedim ama herif takmış kafaya liseden, ışığı görünce de lapin gibi atlamış, geçmiş olsun dedik...

diğer 3'ü şuan 35'ine merdiven dayadı ve hala evlenemedi. sokaktan geçen biri evlenme teklif etse, yemin ediyorum kel fodul demeden atlarlar kucağına, ama ulan, 35'inden sonra size kim niye baksın? mis gibi genç kızlar dururken manyak mı adam 35'lik kıza yazılacak? orası burası sarkmış, sigara içmekten ciğerler bitmiş, zaten asabiler, bi de eklemler yavaş yavaş bitmeye yaklaşıyo. tamam eğlenceliler hepsi biraraya gelince, kahveler makara kukara, ama o kadar yani, gerisi yok... neyse, demem o ki, kızlar, saçmalamayın, buldum mu basın nikahı gençken, sonra işiniz zor...