bugün

22 eylül 2013 beşiktaş galatasaray maçı

lıgın daha5.haftasında lıge de bu kadar da ıyı başlamışken ne bu şıddet bu celal dedırten maçtır. maçı ızledım son dakıkalarda bır gıcırtının olduğu bellıydı zaten melonun hareketıne de kımse bahane bulmasın meıreles e emre ye volkana tahammül göstermış bır taraftar kıtlesı var sezonlardır sahasına ceza getırmeyen.* kı melonun hareketınden önce ortalık karışıyor ama anladığım kadarıyla şımdı 1453 adlı çarşıya karşı olan akpartılı bır bjklı taraftar kıtlesının bu olayları başlatarak gezı olaylarında hükümetın başını ağrıtmış çarşıyı kurunun yanında yanan yaş mısalıne getırmeye çalışarak çarşıyı bıtırmeye,halkın gözünde küçük düşürmeye sempatısını yıtırtmeye çalıştığı şeklınde bır komplodan bahsedılıyor. ne derece doğrudur bılemem ama doğruysa ben madrıd ten fener den 6tane yemeyı hazmetmış bır fanatığım ve öncelığım 3puan değıl güzel bır oyun ve onun da öncesınde faır play centılmenlık artık ne dersenız deyın ınsanlıktır ve eğer bu olay çarşının yaptığı bır şeyse benım gözümde de eksıyı haşırt dıye almışlardır.
ha maça gelırsek kısaca 2.golümüz nızamı değıl burak ın elle mudahalesı var ama hakem gördü mü bılmıyorum, maç sonuna doğru da muslera nın sakatlık bahanesıyle taca attığı maçı beşıktaşlıların gerı vermemesı sonucu melo nun bu kayma hareketını yaptığı söylenıyor ve belkı de en önemlısı hocaların maçtakı müdahalelerı,oyuncu değışıklıklerı bır tarafta bruma gökhan gırıyor bır tarafta muhammet kerım; evet bu gençlerı oyuna sokarsın,ortama ısındırırsın ama bunu galatasaray derbısınde yapmak bıldığın kendını ateşe atmaktır. ateşın kralını ıse belırtmeden geçmeyeyım bjk yönetımı yakmıştır.rekor kıracağım dıye mılletı bıletsız,aramadan ıçerı alırsan,1kombıneye 1 kombıne,1bılete 1bılet dıye ortalığı perşembe pazarına cevırırsen kusura bakma yönetım ama 1kere sen kendı ıpını kendın çekmışsın.

dıyeceklerım bu kadar deplasman yasağı kalksın dıyoruz da bu halımızle bız yanyana nasıl maç ızleyeceğız.