bugün

iddaa da tek maçtan yatan baba

çok kötü babadır, hele kuponu siz yapmışsanız vay halinize.

bugün 6 aylık kardeşim bediş gazeteyi getirdi al abi dedi bülten süper, acayip maçlar var oyna dedi, ben de dedim para mı var? dedemden para çal oynayalım dedim, o sırada peder geldi elimdeki bülteni görünce sen bundan anlıyon mu lan gerizekalı? dedi, uzun zamandır benle bu kadar ilgilenmiyodu bu çok hoşuma gitmişti, ben bunun kralıyım ohoo nası tutturuyom felan dedim, sonra kafama vurdu tutturuyon da paralar nerde it? dedi, ben de parasız oynuyom aklımdan dedim, 2 lira verdi sonra yap bana bi kupon akşama rakı parası çıkmazsa geçmişini sikerim dedi çok korktum.

11 tane maç ayarladım kesin gelcekti çok heycanlıydım, akşama doğru 5 tane basket maçı geldi bile, 6 tane de futbol maçı vardı biri hariç hepsi geldi yıkılmıştım tek maçla kupon yatmıştı babama ne diyecektim? diye düşünüyodum. sonra bediş yanıma gelip abi üzülme babam iyi adamdır affeder dedi, ama hiç öyle olmadı, peder gelir gelmez beni ayaklar altına aldı, kafamı felan tekmeledi nası olsa boş içi diyo teneke diyo bana nası üzülüyom anlatamam, tutsa 700 lira alcaktı kaç tane rakı olurdu onla tüh ya, peder dövdükten sonra 2 lira daha verdi yarın da tutmazsa beni çöpçü tuncay'a vercekmiş çok korkuyom o çocukların kollarını kemiriyomuş napcam bilmiyom yaş 21 tüyo varsa açığım arkiler.