bugün

sözlükte zirve organizatörlerinin kabalaşması

öncelikle aslında ''genelde sözlükte zirve organizatörlerinin kabalaşması'' diyecektim ne yazık ki 50 karakter sınırlamasına takıldım. herkes için değil bu tespitim. bunu belirtmek isterim.

neyse konumuza gelelim. hepinizinde bildiği üzere uludağ sözlük'te birçok zirve olur ve bu zirveler olmadan öncede belli bir düşünce alışverişi ya da durumun değerlendirilmesi yapılır yazarlarca. fakat ne hikmetse en ufacık bir düşünceyi bile hazmedemeyip saldırırlar uludağ sözlük'teki organizatörler. hep bir kavga halindedirler. ''ben en iyisini bilirim'' havasında ortalıkta dolaşırlar. peki ne olur sonuçta batırıverirler herşeyi. zirve ertesindeki eleştirilere de ''o kadar biliyorsanız siz yapsaydınız'' derler. sanki sizden isteyen oldu da. sanki biz size yalvarmıştık. hem bir yazar sizin düzenlediğiniz zirveye katılıyor diye sizin esiriniz olacak değil. nedir bu ukala tavırlar, tepeden bakmalar. siz kim oluyorsunuz ki? ayrıca bu zirveleri neden yaptığınız da belli. hayatınızı kaptırmışınız sözlüğe biraz daha ünlenmek, bir iki kızla daha tanışmak için bu yolu seçmişiniz çoğunuz.