bugün

2011 2012 spor toto süper lig şampiyonu

tahminlerime göre bu akşam (06.05.2012) fenerbahçe son 10 yıldır oynadığı en zor 5 maçından birini oynayacaktır.
trabzon spor yetkililerine samimi olarak sorulsa ve şampiyon olmasını istedikleri takımları sıralamaları istense fenerbahçe 18. sırada gelir. öte yandan trabzonsporun saha avantajını kullanamayan nadir takımlardan olduğunu biliyoruz. trabzonspor teknik direktörü şenol güneş röportajlarında, seyirciler destekleriyle rakip takımı ve hakemi etkisi altına alabiliyor ancak bizim taraftarımızın yaptığı tezahürat ve eylemler sadece bizi baskı altına alıyor. gibi söylemlerde bulunuştu. fenerbahçe gibi deplasmanın kırılgan ekipleri böyle bir ortamda nispeten daha rahat top oynayabileceklerdir. volkan, alex ve bence en önemlisi gökhan gönül'ün sakatlığı lig şampiyonunu belirleyecek etkenlerin başında gelmektedir. gökhanın eksikliğinde ya da maç esnasında sakatlığıyla çıkarak yerini orhan şam'a bırakacak oluşu o dakikadan itibaren maçın trabzonspor hakimiyetine geçmisinin belirleyicisi olacaktır. bu akşam ki maçta özer hurmacının forma giymesini bekliyorum ne yazık ki. ne yazık ki dedim çünkü özer fenerbahçe ye yakışmayan 3 futbolcudan birisidir(orhan şam, fabio bilica, özer hurmacı). alex'in oynamayacağını biliyoruz. alexin görevini stoch üstlenecektir. 2011-2012 şampiyonu sanırım bu akşam belli olacak. fenerbahçe puan kaybetmezse %75 şampiyon olur diye düşünüyorum. galatasaray puan kaybetme lüksü olmadığının farkında. taraftar desteğini de arkasına alarak 3 puanı rahat kazanacağını düşünüyorum.
(tarih düzeltildi.)