bugün

sony playstation 3

bu yazı kaleme alınmadan birkaç dakika önce nisanın ortasında mağazalarda olacağı öğrenilen yaşam konsolu. Evet yaşam konsolu, çünkü onu kelimelerle ifade etmek yaşamı ifade etmek kadar zor. onun için evimin en güzel köşesinde yerini günler öncesinden hazırladığım, gecenin siyahına çalan ama içindeki ormanda sekizyünbin kaplan eden işlemci demeye dilimin varmadığı elektronik aksama sahip yaratıktır. hayır, kendilerinin yerini aldığını düşünmesin uzun saçlılar. düşünsünler ki, onunla beraberken sevgilileri daha mutlu, geleceğe daha umutlu bakan ve de tamam kabul ediyorum daha uykusuzlar. ayrıca, fiyatıyla başlangıç seviyesinde iki adet pırlanta alınacak olması da uzun saçlıları sinirlendirmemeli hic bir zaman.hatta dört tane oyun fiyatı da bir pırlanta parası ediyor, kolayca hesaplanabilir. ama bilinmeli ki, sevgilisini playstation 3 zevkinden mahrum bırakmayacak ve bunu aklından geçirmeyecek uzun saçlılar, neyse uzatmak istemiyorum çok büyük sevap işlerler. (burada yazar ağlamaya başlar) zaten martın sonu gelecek diye hayatının akışını buna göre ayarlayan bizleri, biz savunmasızca elinde sanki kablosuz kumanda varmış gibi bekleyen gözü yaşlı erkekleri daha ne kadar üzebilir ve kırabilirsiniz, soruyorum (yazar bu noktada artık iyice koyvermiştir).