bugün

türk kızı

Sanal alemde dolaşan meşhur türk kızı replikleri vardır ya hani ''uff sanane be salak'' mesela ve bunun gibileri. Türk kızına birşeyler demeye çalışıyorsun ''uff'' ile başlayan saçma salak cümleler kuruyorlar. Geçenlerde başıma bu cümlelerden biriyle karşı karşıya kaldım.
Biraz fotoğrafçılıkla ilgilenen bir insanım. Çektiğim fotorğafları bir paylaşım sitesinde yayınlıyorum, bazende insalara linkler gönderip fotoğraflar hakkında fikirlerini alıyorum. Ne bileyim hoşuma gidiyor böyle şeyler. Geçenlerde fiziğini ve kendisini beğendiğim bir türk kızının fikrini almak için bu linki gönderdim. Sonuç umduğum dağlara kar mı dersin yağmur mu dersin yağdı babam yağdı..

+ Naber elif. http://www.flickr.com/photos/mamibore çektiğim fotoğraflara bakar mısın?

- uff banane.

Bu nasıl bir cevaptır şimdi soruyorum size. Böyle salak bir tepki vermek yerine, tabi deyip göz ucuyla baksan, Tamam deyip bakmayıp baktım desen veya baktım çok çirkinler desen hepsi kabulumdur. Veya medenice vaktim yok desen dünyanın en iyi kızı olursun gözümde. Ama nerde bizim türk kızlarındaki o zariflik o estetiklik.

Ondan sonra sözlükte rus kızı vs türk kızı tarzı başlıklar çıkıyor. inanılmaz doluyum birkaç türk kızı dövesim var.