bugün

ısrarla kadın olduğunu belli etmeye çalışan yazar

son zamanlarda sıkça rastladığım yazar tipidir.

biri gider itiraf başlığının altına, "göğüslerimi de seviyorum aslında" yazar. biri gider saat gecenin körü buçukta, vajinal orgazmı tanımlamaya çalışır. öteki gelir, göbekli erkeklerle de sevişebileceğini falan ima eder. tabi kadın yazar nick altı yalayıcı timi devreye girer. "ebesininki numaralı entry'si ile beni benden alan yazar." ibareleri uçuşur etrafta. o kadar sırıtıyor ki, böyle gizli gizli iş çevirdiğini sana işgüzar ortaokul çocukları geliyor hemen aklıma. yaşar kemal'in "siktirin gidin amk sosyal çevre edinin, sözlükte arkanıza google'ı alıp bilgili görünmeye çalışarak kendinizi bir bok sanmak da ne ola ki?" adlı eserini tekrar tekrar okuyorum böyle abazasuları görünce.

bu sözlükte onlarca yazarla tanıştım, ne gördüğüm kızlar bu bahsettiğim profildekiler kadar mala benziyor, ne de tanıştığım erkekler bu bahsettiğim profildeki kızların sokakta laf atmak suretiyle götünü kaldıran güruha benziyor. bu mallar yeni türedi... büyük şair sir alex ferguson'un harika bir lafı var; "let them send away"