bugün

ben bu yazıyı sana yazdım

23:23
11.02.2011
eskişehir

en olmadık yerimden günaha boyanıyorum. sormasınlar "neden?" diye. yanıtsızlık aldı başını yürüdü;bense bendeki ağrıya sarılıp uyumakla mükellefim.
sarktığım gün dönümlerimle sana doğmak için hadım ediyorum duygularımı,benliğimi beceren hislerimi. aşk geliyorum demez,geldiğinde de gitmek bilmez.geceden özür diliyorum işte ! birin ikinin hesabı olmazmış.
kurumuş aslında yeşeren sevişmeler. susmak;kalbimi kesip kesip yerine yağmuru saplamak gibi...

"senli susuşlarımın gölgesinde serinlemeden yanışım.
yığılıyorum göz önünde tırnaklarımın üstünde,
i;çimden avaz avaz konuşuyorum da
göz rengini hatırlamıyorum çağrı."

sana kendimi satın aldım oyalamak için yalanı.zafer çığlıklarının en yeniğini atıyorum gecelere de bir adam çiziyorum aynalara artık. şimdi bana bir yalan sakla ve oyalansın satılmış ruhlarım. saçma sapan esaretim olsun diye beslemedim ben göğüslerimden seni.
bir kadın bulma kendine ansızın. kimse bakamaz sana ben gibi içine. gözlerimdeki aşkı naylon havaya üfledim belki sana gelir. sen anlarsın ya adi nefesleri...
kötü adama iyilik yaparsan maraz doğarmış. ben sana ne mi iyilik yaptım? tuttum sana aşık oldum. ama olmayacaklarla başlayarak sonun başlangıcına kısa metrajlı bir film ve farkında olmadan sonsuz bir bağ ile biten bir son...
(bkz: ecesara)