bugün

mesleğini manita yapmak için kullanan insan

zamanında anketörlük yaparken başvurduğum yöntemdi bu. anket yaptığım hatunların mail adreslerini msn listeme ekliyordum.
b : ben
a : anket yaptığım hatun

a : siz kimsiniz ?
b : sana bugün anket yapan karizmatik, yakışıklı ve seksi çocuk.
a : o, bu saydığın özelliklere sahip değildi.
b : sen de güzel değilsin zaten o yüzden problem yok bence.
a : sevgilim var benim.
b : benim de var.
a : arabası olmayan çocuklarla takılmıyorum ben.
b : ben de arabası olmayan kızlarla takılmıyorum. bence boşuna uğraşma her kulvarda eşit çıkacağız.
a : eee sonuç ?
b : ya anket formuna bakıyorum da oturduğun ev bizim bir arka sokakta gözüküyor.
a : yani ?
b : evde çok canım sıkıldı. seni alayım sizin apartmanın önünden. sonra bize geçelim, film izleyelim beraber.
a : ohaa yani. daha ilk görüşmede.
b : ikinci görüşme bu. ilki anket anıydı.
a : senin buralarda oturduğuna inanmıyorum. eğer öyle ise ; gel apartmanın önüne, ben camda sigara içiyor olacağım. eğer dediğin doğruysa 5 dakikaya gelirsin. geldiğinde seslen. süren başladı.
b çevrimdışı.

hemen 2 dakikada hazırlanıp gitmiştim, fakat camda kimse yoktu. kızın ismini söyleyerek bağırıyorum ama ipleyen falan yok. eve geldim ve tekrar msn i açtım.

b : niye cama çıkmadın.
a : hakikaten gelmişsin, eski komşum olan bir arkadaşımı aradım. birinin ismimi söyleyerek avaz avaz bağırdığını anlattı. çok güldüm.
b : nasıl yani orası sizin eskiden oturduğunuz apartman mıydı?
a : evet ne sandın sana ev adresimi falan verecek değildim ya. iyilik yaptım, hiç olmazsa sahici olsun diye eski ev adresimi verdim.
b : şimdi nerede oturuyorsun ? ( ne gurursuz bir adamım hala kızın ev adresini soruyorum)
a : 5 dakikaya gelemeyeceğin bir yerde.
b : müthiş kapak yaptın bana. artık anket yaptığım kimseyi msn ime falan eklemeyeceğim hatta anketörlüğü bırakıyorum anasını satayım.
a : çok tatlısın.
b : siktir.
sildim engelledim hatunu a.qoim.