bugün

erkeklerden erkeklere tavsiyeler

1 ; kız arkadaşının çantasını taşıma kardeşim. senin yüzünden kızların beklentisi yükseliyor. kibar ol ama ezilme.

2 ; yanınızda 3-5 erkek olunca farklı, bir bayan olunca farklı olmayın. kız varken romantik çapkın, kültürlü, seviyeli.. erkek grubu varken vahş,i saldırgan, çığırtkan...

3 ; taş çalma pezevenk!

4 ; seviştiğin kızların skorunu tutma. vallahi ayıptır.

5 ; ota boka yalan söyleme, kızlar anlıyor hacım. erkek adam yalan söyleme özürlüdür.

6 ; "kızı tavlayana kadar 324545 takla at, evlenene kadar 2356 takla at. evlenince öküzleş" modundan çık. evlilik müessesesi, sosyal ortamdan emekliye ayrılma müessesesi değildir. evlenince de sinemaya gidilir. evlenince de romantik yemek yenebilir.

7 ; sokağın ortasında kıza bağırma, hele şiddet olaylarına hiç girme ! bu senin erkekliğini değil şerefsizliğini gösterir. ağız münakaşasına gireceksen git evinde gir.

8 ; sevgilin yanında olmadığı zaman gözlerin fildir fildir am aramasın. sevgilin varsa şakirt mode on durumunda gezmelisin. kafa önde, etliye sütlüye karışmayan, karıyı kızı gören ama bakmayan, badem bıyık.. ehe yok lan o kadar da değil..

9 ; gömlek düğmelerini, göbek deliğine kadar açma yavrum. açma yiğidim mal mısın nesin. hele üstüne tesbih şeklinde kolye takıyorsan amına goim senin.

10 ; seviştikten sonra "nasıldım" deme. "nasıl büyük mü benimki " hiç deme. götünü dönüp de yatma sonuçta eşşek sikmiyorsun kibar ol hayvan.

11 ; sana her ne kadar saçma gelsede kızlar peluş ayı, gül, mum, çikolata..vb şeylerden manyakçasına hoşlanır.bunları süpriz olarak sevdiceğine verip onu şimardabilirsin. peluş ayı ehehe. hiç anlamıyorum bu kızları..

12 ; cool olacağım diye özenti olma. yemin ederim çok mal duruyorsunuz.

13 ; hayat am göt meme üçlemesinden ibaret değildir.

14 ; unutma ki, çirkin kızların da kalbi vardır. orospu olanların da..

15 ; "benim için önemli olan iç güzellik" en büyük erkek yalanıdır. bunu her ortamda söyleme komik duruyorsun.

16 ; onun adı sevişmektir veya sekstir. sikişmek veya sikmek değildir.

17 ; sokakta karşıdan gelen kız gözlerinin içine hayvanca bakarak asla tavlanamaz. hele laf atılarak asla.

18 ; tanıdığınız her 3 kızdan 2sine yazmayın. en sıradan kızların bile götü kalkıyor amına goim sayenizde..