bugün

entry'ler (12)

eşit ağırlıktaki en iyi meslekler

Sosyal Hizmet kazanan şahsıma bölümün iki yıllık mı diye soranlar olduğu için sosyal hizmet yazanları görünce içim kıpır kıpır oldu, böyle bi hoş oldu. Teyzelerce ve amcalarca bilinmese de, kulağa karizmatik gelmese de iyidir diyor önü açık olduğundan mütevellit eşit ağırlıktaki en iyi meslekler kategorisine ekliyorum.

müslümanların yaptığı inanılmaz mantık hatası

izninle mantığına sövüyorum. Bak ben de kelime oyunları yapıyorum. Komik mi oluyor? Hayır.

Ne dediği anlaşılmayan yazar beyanı.

herkesin sevmesine rağmen sevilmeyen şeyler

Baklavadır. Yurtta verirlerdi bazen, herkes birbirinden dilenirdi hakkını. Yalnız o zaman çok sevesim gelirdi.

40 gün boşalmıyan erkeği kız cinin boşaltması

Boşalmıyan erkeği bilemem ama boşalmayan erkekse sıkıntı büyük.

three days grace

Adam Gontier'siz bir hiç olan grup. Adam Gontier de three days grace'siz bir hiçtir.

Ey Adam, gruptan ayrıldın da noldu he? O yaptığın coverlar dinletiyor mu sanıyorsun kendini? Dinletmiyor işte. Yıllardır dinlemiyorum. Unuttum seni.

yeşil yol projesi

Her önüme çıkışında ilk olarak aklıma ısrarla Stephan King'in romanını getiren proje.

kavgaya çağrılsa gelecek sözlük yazarları

izlemeye de çağırıyor musun?

Tanım: tahminimce boş işlerle uğraşmayı seven yazarlar.

attila ilhan

Lisede edebiyat öğretmenimizin adını tahtaya "Atilla ilhan" şeklinde yazması sonucu kendisini uyarmamla iç dünyamda yaşadığım thug life şeysini borçlu olduğum şair. Selam olsun.

çekingen olmanın kişiye kaybettirdikleri

itibar. Kimse sözünüze itimat etmez. Siz kimsinizdir ve susmaya devam etmelisinizdir.

harry styles

Bu nasıl yakışıklı sakalı bile yok, dediğim ünlü kişisi.

kaçan kovalanır taktiğinin saçmalık olması

Kovalanmak pek nasip olmadığından hakkında fikir yürütemeyeceğim başlık.

(bkz: taparsan tepilirsin tepersen tapılırsın)

göz göze gelinen hamamböceğinin aklından geçenler

insanın çok da umrunda olmayan düşüncelerdir zira kendisi bir an önce imha edilmelidir.