bugün

entry'ler (184)

bakkal

Bakkal amca yerini market abilere bıraktı.

fazıl say ın bakan günay a kes zırvalamayı demesi

Cinnetten önceki 3 davranış.

sevgili günlük

Ben hala ergenim ki seninle konuşuyorum.saygılar

basit bir tartışma yüzünden adam öldürmek

(bkz: Nevri dönmek)

alkollü halde sözlüğe girmek

iki dakka delikanlı olun lan.

pisuvara işerken duvara bakmak

Kendini makro çekim moduna alıp duvardaki ince detayları görür

o ses türkiye

O hülya avşarı kim koydu oraya..

barcelona yı yenmek için nasıl bir 11 kurulur

her oyuncuya 3 adam düşmektedir.

sinop

cezaeviyle bilinen şehir.

ufuk çizgisi

çizimde çok önemli bişey oldugu bilinmesi gerekilen dava. (bkz: okuyup araştırmak lazım).

google

gagıl diyenide var gugıl diyenide var.

konservatuar sınavı başvuruları

Öyle bir sınav yoktur. müzik bölümü için konuşursak misal konservatuarlar 20 yaylı kontenjanı gösterir fakat zaten aynı konservatuarın lise düzeyi eğitiminden gelen ve yetenek sınavına giricek olan çocuklar o kontenjanı yıllar önceden doldurmuş durumda bulunmaktadırlar. güzel sanatlarda okuyan veya daha vahimi dışardan bu sınava girmek için uğraşan arkadaşlara başarıları borç biliriz. Bu sistemden adam olmaz..

27 mart 2011 saatlerin 1 saat ileri alınması

trt rezaleti.sabah üniversite sınavı oldugu için resmi olarak ertelemesine rağmen sabah kalkıp trt açıldıgında saatin değişmiş oldugunu ntv açıldıgındada hala aynı değişmemiş oldugunu görebilirdiniz.öğrenci olsan kime güvenirdin şimdi. ulan şu memlekette adam gibi hiç bişey olmucakmı.

uludağ sözlük sabahın körü tayfası

düzene girmesi lazımdır.

elektro gitar vs bas gitar

saçmalıktır.biri der elektro penayla çakılıyo basa çakar.biri diyo basın teli daha kalın elektroya çakar.gerçekten saçmalıktır.bırakın baba bu işleri herkes kendi işini yapsın.

dost nedir bilmeyenler için

dost dost diye nicesine sarıldım.

sözlüğün 4 te 3 ünün öğrenci olması

bilgi deposu.

hayvanlarla konuşmak mümkün olsaydı

çok uzun yaşayan bi hayvan olan kaplumbağalarla konuşurdum.eskiden hayat nasıldı diye bir soru sorsam muhtemel cevap.eskiden burular hep mandalin tarlasıydı diye bir cevap alırdım heralde.

28 kasım 2010 haydarpaşa tren garının yakılması

valla içim cız etti. ulen 2 tane tarihi yer var zaten bari onlara sahip çıkın.

otobüste zor açılan camı açan erkek

geçen otobüste giderken başıma geldi.bayan denilen kişi cam cismini zorladı ve açamadı.sonra bana beyefendi şu camı açabilirmisiniz acaba dedi ve o kalkışımı unutamıyorum.sırt üstü boyun arkası kaslarımı elimden geldiğince kabarttım ve bir halterci edasıyla cama doğru yöneldim ve tırak diye bir sesle camı haltettim.neden böyle olur anlamam.bi gazla kalkarsınız ve oturuncada yüzünüzde salakça bir ifade takınırsınız.