bugün

entry'ler (485)

vatan bilgisayar

internet üzerinden siparişler için güvenlik adı altında kendinizle ilgili tüm bilgileri paylaşmanızı isteyen bir firma.Tc kimlik numarasından , annenizin babanızın adına hatta nufus cüzdanı cilt nosuna kadar isteyen bir firma.aynı zamanda nufüs cüzdanınızın fotopisini istiyorlar.bunlarda yetmezmiş gibi bir de imza istiyorlar.*yarın bir gün bu veriyi kullanmayacaklarını belirtiyorlar mı hayır.artık bunların mağazalarına bile adımımı atmam.

league of legends

oyun güzeldir ama türkiye serverlarında çoluk çocukla oynadığınız için ; ana avrat küfür yemeniz çok olağan.oyundan zevk alayım derseniz avrupa serverlarından birinde oynamınızda fayda var.

serenay sarıkaya

bu kişi yüzünden colins de mavi kadar sağlam markaymış onu öğrendim.**

sadece hosting

iyi bir iş yapmaya çalışan ama eline gozune bulaştıran hosting şirket (bkz: cloud server)*

yazılım

" benim kurguladığım gibi yapılması "diye buyuran yeniliklere kapalı , kendi egosunun tatmin etmek için altındakileri ezebilecek kadar aciz , çalışsın yeter abi diyen yoneticilere sahip insanların yönetici konumda bulunduğu sektör.

sözlük erkeklerinin sevişmek istediği ünlüler

Gonca Vuslateri

en sessiz çalışan laptop

macbook air candır ,pro canan.

175 boyunda kahverengi gözlü siyah saçlı erkek

"heryerdeler efenim durduramıyoruz" erkeği.

ben bu yazıyı sana yazdım

az biraz sevseysin ne olurdu be.
biraz sevgi için dilenci yaptın beni ya eyvallah.

sözlük yazarlarının siklemedikleri

işimi...
tınnn...

5 milyar maaş alıp yalnızlık çekip mutsuz olmak

yazılımcı olması muhtemel olan kişidir.
sever işini sabah akşam kodlarla uğraşır ama asosyale bağlamıştır.sanki onsuz yürümez anasını satim.
hatta bazıları vardır ki insan göreyim dışarı çıkıp 10 dakika sonra koca götü daha erimesin diye hemen
starbucks'a oturup facebook'a bakar öyle sosyalleşir.*

üniversitede kızların cehennemi garantilemesi

bütün üniversite kızlarını bilemem ama eskişehir'de okuyan kızlar bu gruba balıklama olarak girerler.

dengemi bozma lan göt!

dört sene okuyup ancak bankacı olan tip

enayiliktir.
bir de bunların yüksek yapıp bankacı olanları vardır efenim*.
küçümsemek için değilde o kadar sene ailenden alacağın parayı bir seferde kredi çek bir dükkan aç onu çalıştır.batırsan bile bile 900 liraya her türlü iş bulursun.

aşık olmanın zayıflık olması

toplum alkole bağımlı olan bir kimseye ıyy kaka derken neden bir insana bağlandığında * birbirinize çok yakışıyorsunuz der ?bu işler böyle ; koy ver gitsin herkesin bir bağımlılığa ihtiyacı var napak tabiatımız bu.**

sözlük yazarlarının itirafları

sözlük uzun zaman oldu sana itiraf yazmayalı.
taşındım sözlük 2 ay oldu tam bugün. istanbul'dayım artık.çok mutlu değilim ama idare eder be.1-2 sene sonra bakalım nerede olacağız.hani sana yazıyordum ya bir kız vardı hani ben ona aşıktım devamlı içiyordum onun için falan fıstık ; artık yok.çok salakmışım be sözlük şimdilerde anladım. seviştiği erkekle mutluymuş; e peki o hal.zati iyice nihilist oldum bu aralar pek tınlamıyorum ama adam bunu yedek çantası olarak kullanıyormuş ya işte o çok koydu lan. duyuyorum ordan burdan.biz sevdik elalem ilerde elinin kiri olarak bahsedecek .acı ama komik .napalım bize de bir kuyruk acısı gerekiyordu azıcık ucundan oldu da hani, ya da yok lan oldu oldu.tek başına yaşamak zormuş onu anladım.izmir'i özledim arkadaşlarımı özledim ; ailemi özledim aslında her şeyi özledim.sabahları küfür eder gibi "gevrekkkkkk" diye bağıran gevrekçiyi bile özledim o derece.
içecek bir arkadaşım bile yok.üzülüyorum. iyisinden bir hatun bulayım , yanıma taşınsın birlikte yaşar gideriz.bir de çocuk olursa, evleniriz işte.o değilde yalnızlık adama neler düşündürüyor yavaştan anlıyorum.

sözlük yazarlarının dinlemekten bıkmadığı şarkılar

Nina Simone/ Feeling Good:
http://www.youtube.com/watch?v=h8tuTSi6Sck

zaten bir günüm vardı boşta , onuda sen yedin bugün.velhasıl ayıp ettin.

türk kızlarının boy ortalaması

1.62.5*

züleyha ortak

hakkı yenen sanatçı.