bugün

entry'ler (6)

darbeyi duyunca sevinen ohali duyunca üzülen mal

kötünün iyisini arama çabası sanırım sadece bu ülkeye mahsus bir kriter.... Ama reel siyaset yaparak Uzun adamsal formatlara girmektense vatan toprağının geleceğinden kaygılanmak mallıksa demirbaşa benide yazın... bi tarafta askeri , bir tarafta sivil.... hukuk tanımaz , mehdici bir darbe zihniyeti... daha ne diim...

ohal de kızlar teklif ediyormuş

hükümet bütün kızlar için izinlerin kaldırıldığını açıklamış ve göreve davet etmiş...

ohal

oha dedirtecek şekilde... ilan edildiğinde halkın hoplaya zıplaya kutladığı bişey... tabii sadece bu ülkede...

pokemon go

pokemon kovalamak için sevgilisini barda bırakıp bir saat ortada görünmeyen bi eleman gördüm ya... artık gözlerim açık gitmem...

dövme

sana ait ve sana özel , kaç tane şeyin varki toprağın altına dahi götürebileceğin.....

köprüaltı tattoo

Dostlar ben doktor... yani doktor derler... köprüaltı tattoo denen ve üzerine yorumlar yaptığınız mekanın hayalcisi.... Sizlerin gurur veren yorumlarına rağmen , Uludağ'ın konunun özünün de , bilinmesine gösterdiği özen dolayısıyla , köprüaltı'nı size ilk ağızdan anlatmak istedim.. Farkındaysanız mekanın ismi istanbul'da faili bilinen kişilerce yakılan(!) Eski Galata köprüsünden geliyor... Benim ilk gençliğim de o köprünün altında başlamıştı.... şiir , resim ,müzik, alkol, güzel dostluklar ve ulaşılmaz hayaller hep o sallanan dubaların üstündeki köprünün altındaydı.... Şu an ellili yaşlarını yaşayanlar bilir aslında... Bu yüzden stüdyolarımızı kurarken en dikkat ettiğimiz mevzu bu oldu.... Biz sadece dövme sanatı konusunda en iyi olma çabasıyla bir yerlere varma gayretinde olmadık... Biz o köprünün altındaki dostlarız... hergün sabahtan akşama geyik sürüsü kovalıyoruz... Arada dövmede yapıyoruz tabii... Hayatın rutininin sizi boğduğu , Hayatınıza size özel ve size dair bir yenilik katmak istediğinizde gelin, bize katılın , paylaşın , paylaşalım , rahata bağlayalım.... işte bu yüzden izmir'deyiz.... izmir'e ziyaretimize gelin , bizi tanıyın , misafirimiz olun.... Şaka diil... Köprüaltı felsefesi bu ülkede can çekişse de , izmir'de hala sapasağlam.... LONG LIVE RAKI'N'ROLL!