bugün

entry'ler (54)

çilek turizm

Yıldız Teknik Üniversitesinin Ring ve Kampüsler arası ulaşımını(!) sağlayan şirket.

metrobüs tarzı insan taşıyan insana insan muamelesi yapmayan ve yıldız teknik üniversitesine yakışmayan bir şirkettir. Kendilerine öğrencilere her istediğini yaptıran ulaşımı tekelleştirip istediği gibi at koşturan yöneticilere sahiptir.
bir şöför vakti zamanında ben 2 yolcu ile gelip 1 yolcu ile dönsem kardayım abi diyip,külüstür otobüslerine kapı kapanmayacak kadar öğrenci doldurup istediği gibi davranan öğrenci düşmanı bir şirkettir.

yaran facebook grupları

Turkish HoT RoD

`http://www.facebook.com/p...h-HoT-RoD/110105889022143`

kaçak elektrik rekortmeni iller

bir elektrik müh. olarak milletin ne kadar didinip okuyup ülkesine faydalı olmak, sırf dışarı bağımlı olamamak için dişini tırnağına takıp çalıştığını çok iyi biliyorum.şimdi bu işin duygusal tarafı bunu geçtim ama hepsinin elektriğini kesip oturup ilk çağa dönüşlerini izleyeceksin ki o zaman tadından yenmez.

okul müdürü konuşmaları

sıkıcı bir konferansta gırgır şamatın hat safhada olduğu bi anda müdür devre girer ve olaylar gelişir.
+yavrum susun artık. (1-2 sn bekler)
+(daha sinirli bi sesle bağırır ve harfleri birazcık yutar) yağruum lütfen biraz sessizlik
+(müdürün uğrasları sonuç getirmez ve hiç bir öğrenci hocayı takmaz , artık müdür patlama noktasına gelir ve var gücüyle bağırır) yağğraam kime diyorum ben!

bi anda sessizlik olur ve herkes müdürün gerçekten de bunu soylediğine inanamaz.

konuşması zaten garip olan müdürün kızınca harfleri yuvarlayıp bi çırpıda söylemesi boyle bi kelimenin olusmasına sebebiyet verir. sonucunda müdür amacına ulasır.

windows live messenger

üşenip yüklemediğim onun yerine msn 7.0 ile idare ettiğim programdır.ayrıca msn 7.0 de bir sorun yoktur.çatır çatır açılmaktadır.ama malesef online kişi sayımda feci bir düşüş gözlemlemekteyim.**

diziden etkilenip çocugun adını behlül koymak

diziden etkilenip çocugun adını bihter koymaktan kat ve kat daha mantıklıdır.zira diziden etkineip bihter gibi davranış gösterebilir.
(bkz: sürekli veriyor efendim durduramıyoruz).

çok güzel hareketler bunlar

biraz önce Jeux d'enfantsın turkçe halini 'eski sevgiliden kanka olur mu' adlı skeç diye yedirdiler.hiç mi sizin kendinize özgü fikirleriniz yok.biraz özgün olun her hafta ordan burdan aşırdıkları hareketlerle çok güzel şeyler bunlar diye yediriyorlar.gerçi yılmaz erdoğanın da dediği gibi 'yaş ortalaması 12 olan izleyici' si olandan ne beklersin.

türk kızı

bir çok yabancı ülke kızlarına göre daha tatlı ve daha sevimlidirler.(hepsi değil canım bazıııları) bu bazılarıda genelde piç ve hanzo erkeklerle takılırlar ve erkeklerde onları takmazlar .

derste ogretmenin telefonunun calmasi

bir hocaya en dehşet verici anı yaşatabilir bu hadise. soyle ki: Lise yıllarında müfettişlerin okulu gezdiği haftada sınıfa hiç bir müfettiş uğramamış gelmesi an meselesidir. ders esnasından hocanın telefonu çalar ve sınıfça anlaşılmış bir şekilde bir arkadas kapıya bağlı elindeki ipi yavaşça çeker kapı gıcırdayarak açılır ve herkes birden ayağa kalkar ; sınıfa arkası dönük telefonla meşgul olan hocaya "hocam müfettiş" diye fısıldanır. fısıldar fısıldamaz anında hocanın beti benzi atmış ardından hocanın yuzu yeni olgunlaşmaya baslamış bir domates rengine bürünmüştür.

not:hoca intikamını ortalaması 30 u geçmeyen bir sınavla almıştır.

sözlük yazarlarının itirafları

metrobüste giderken hayal kurmayı çok seviyorum.** ortamdan kaynaklanıyor olsa gerek herkes çok içli dışlı sıkış tepis.

izmir i kötülemeye çalışan yazarlar

izmir soyle izmir boyle izmirli kızlar bilmem ne gavur izmir faşist izmir.. izmir ot izmir bok. bune boyle ne zaman sozluğu acsam mutlaka izmir hakkında sol framede bir baslık olur.o baslığı acanlara sorsan izmirde kaç yıl bulundun yada izmire hiç gittinmi diye kem küm ederler, yok biz sadece televizyondan gorduk derler.

ayrıca bir çoğuda baslığı açar sonrada sırra kalem basar gel güzel kardesim tartışalım desen cevap çıkmaz . birçoğuda nasıl yapıyorlar hala bilmiyorum ama akp idi chp idi laiklik vatanseverlik derken konuyu bi anda açık saçık giyinen kızlara bağlarlar. bunu duyanda izmir de kızlar transparan veya bikini giyip yollara çıkıyor zanneder.ama konunun uzmanı(!) yazara sorduğumuzda ise işte etek ve goğus dekolteli seyler giyiyor diye cevap alınır.

buda bize ulkede ve sozlukte ne kadar çok bacak gorup orgazm olan erkek olduğunu gosterir.ayrıca (bkz: meyve veren ağaç taşlanır).

tıpçı olmayanların kendilerine üniversiteli demesi

(bkz: ne diyem mahmut mu diyem).

türk kızı

(bkz: sen benden daha iyilerine layıksın) yada (bkz: ben seni arkadaş olarak görüyorum) gibi cümleleri kullanmayı çok severler.

sivilce

yıllarım, masturbasyon yapınca çıkıyor sakın yapmayın diyenlere kanmakla geçti.fakat asıl nedenin stres olduğunu öss dönemimde sınav oncesi ve sonrası yeni bir yaşam yeni bir şehir gibi faktorleri tecrube ettikten sonra anladım.ne zaman stres ortadan kalktı mayın tarlası şeklindeki yüzümden eser kalmadı.

izmir

(bkz: seferihisar) (bkz: karaburun) (bkz: mordoğan) (bkz: urla)* gibi havasıyla deniziyle insanlarıyla mükemmel yerleri içinde barındıran bir cennettir. böyle yerlere yarım saat uzaklıkta bulunmak ve denizin ötesinde ki yunanistan ve adalarıyla komşu olmak insana ister istemez huzur verir.

sevgilisinin halı saha maçını izlemeye giden kız

maç esnasında kişiye doping etkisi yaratabilir yada "bi forvete gideyim 2-3 gol atıp kıza boş olmadığımı gostereyim" cümlesi içeriden sarf edildikten sonra "abi defansı çok boş bırakıyorsun kaleye geçiversen bi zahmet" şeklinde bir cümleyle karşılaşıldığı anda da ters etki yaratabilir ve tuh amuğa koyyim kaleye geçip rezil olduk kıza dedirtebilir.

yıldız teknik üniversitesi

siz siz olun aaa ne güzel beşiktaşta okuyacağım kadıköyde ev tutarım mis gibi vapurla gelip giderim diye düşünmeyin.ilk sene kendinizi hiç ummadığımız şekilde taaa davutpaşa ya gitmek zorunda bulabilirsiniz.hatta ve hatta ne var lan bunda altı üstü 1 sene gidip gelcem sonra yine beşiktaştayım diye sevinebilirsiniz.fakat sizin fakültenin davutpaşa da kaba inşaatının bittiğini görünce hassiktir lan 3 sene daha buradayım diyebilirsiniz ona göre ayağınızı denk alın yıldız kampüsü bi gün vardır öbür gün yoktur.

okula gelince çok şirin bir yapısı vardır öğrenciler iç içedir herkes kaynaşmış durumdadır zira bölümler arası ekoton oldukça geniştir.ben üniversitemi kocaaaman kampüs isterim dağ taş üniversite olsun derseniz (bkz: yıldız teknik davutpaşa kampüsü) yada ben ufak yerleşik düzeni olan ve iyi bir mevkide olan hoş bir üniversite isterim (bkz: yıldız teknik beşiktaş kampüsü) derseniz y.t.ü tam size göredir yani herkesi mutlu edebilecek bir yapısı vardır.

ayrıca teknik okul diye hep ders hep ders işlencek değil herhalde okulumuzun bir çok aktif hatta fazlasıyla aktif klüpleri vardır.eğer bunlardan bir kaçtanesine düzenli giderseniz çok samimi arkadaslıklar kurabilir sosyal yönünüzü geliştirebilirsiniz. ot gelip ot gitmezseniz.

not:not tutmayın zaten daha önceden sizin yerinize tutmuş birileri mutlaka vardır.dersi iyi dinleyin yeter.yok ben illa tutcam derseniz buyrun tutun .sizi tutan biri yok .

başlıkları alt alta okumak

· (bkz: mesleği gereği abazan olan insanlar) (12) ...
· (bkz: sırf orgazm için seks yapan mal) (13) ...

rachel mcadams

bir insan ancak bu kadar masum bakıp bu kadar güzel gülebilir.
http://www.rachel-mcadams...ashers-moviestills003.jpg

frank rijkaard

gol sonrası çocuksu bir sevince sahip ender teknik direktörlerden biridir kendisi.