bugün

sevdiği entry'ler

bafetimbi gomis

Caps lock/ dola dola tinercilere dola dola, babalarına dola dola /caps lock.

yazarların şu an bulundukları il ve semt

Сталинград.

younes belhanda

Daha çok takla atar bu sene. Takla ata ata sikicek demek ki babaları.

behzat ç

max payne ile çok bağdaştırdığım dizi. özellikle dizinin 81. bölümü max payne'in yaşadığı gerçek dışı şeylere çok benzeyen şeyler içeriyor.

frida kahlo nun güzel olduğu gerçeği

Valla kim ne derse desin aga. Kadın güzel. Kumaşı güzel bi kere.
Bıyık diyeni vururum.

Kadının dudakları dolgun.
Yüz hatları keskin. Hani poğaça suratlıların kıskandığı bi yüz yapısı. Bizim kontür teknikleri ile yapmaya çalıştığımız.
Gözleri badem şeklinde.

Ciddi söylüyorum Bıyık kaş arası alınsa, kaşlarına şekil verilse, ince bir eyeliner, allık, dipçik gibi kirpikler, nude ruj ile Adriana lima'yı önünde diz çöktürürdü.

görsel

Frida bebeğim, diego'yu unut bitanem. Allahından bulsun.

Edit: usta bir photoshopçu olan gayet yetenekli diem perdidi bacımko hayalimde canlandığım güzeller güzeli fridayı yapıvermiş. Ellerine sağlık.
Şimdi gördünüz mü zırtapozlar?
Maşallahı varmış taş gibi hatun. Demek ki neymiş çirkin kadın yokmuş bakımsız varmış.

görsel

diem perdidi

arkadaşlar, umarım yeni güne girerken destur çekmişsinizdir. zira senelerdir biricik can dostum, çocukluk arkadaşım, okul arkadaşım, sıra arkadaşım, mahalle arkadaşım olan perdidi'nin yıllar önce doğduğu gün olan üç nisan'ın ilk anlarındayız.
bir yazar, bir kardeş, en "iyi ki doğmuş" olanından bir çiçek. beraber nice mutlu senelere, nice "bunları da atlattık be!" demelere inşallah. öpüyorum annem, seni her daim senden daha çok düşünecek olan biricik feyk hesabın merkep'ten bolca nazar duası.
gözü olanın gözü çıksın, maaaşşşşaallah. *

pilava ketçap sıkan ahlaksız ve sorumsuz oç

Nə demişlər makaron çörəksiz plov ketçapsız olur. Bunu edən ağır bir haysiyetsizdir. Men Belə plovun içinə soxum.

en iyi behzat ç bölümü

78 ve 81 içermeyen entry'lerin hiçbirini ciddiye almayın.

yazarların sözlükte yazma sebepleri

halkımızı analiz etmektir.

sonuçlar için, hunt or be hunted veya baktim 3 dk kaldi attim veya diem perdidi.