bugün

entry'ler (11)

poposunu açıkta bırakacak şekilde tayt giyen kız

Ölürüm bunaaaa. O ne müthiş bir popodur.

mersin sicagi

Su an sıcaktan yatamiyorum. Sizin sehirler nasil?

banyoda sarı çiyanla karşılaşmak

Kirsalda mi yasiyon?
Allah yardimcin olsun.

islamcı erol nasıl çıldırdı

Siz yahudi birini savunuyorsunuz. Ben israil le sahte dostluk kuruldugunu biliyorum.

sözlüğü 30 yaş altı bebelerin basması

Sen kac yasindasin. Akil yasta degil baştadır.

10 yaşında kızı taciz eden pedofili şahıs

Bu adamin kürt olmasi beni ayrica üzdü. Ama bu serefsizler insan değil. Irkcilik da bu serefsizin yaptığı kadar kötü birşeydir.

israil ile anlaşan chp olsa islamcılar ne yapardı

Israille anlasmak en cok yasasaydi kemalin isine gelirdi.

hakkari

Hukumetlerin unutturmaya calistigi yerdir.

galatasaray

Turkiyenin en büyük futbol takimi. Ilklerin ve enlerin takımı.

kurtler asimile olmasin

Yari kürtsün ama tarihini bilmiorsun. Kürtçe turkce yokken var olmuş bir dil. Kurdistan da turkiye daha yokken olmus nir devlet. Turkler ve kürtler osmanli zamani yardimlasarak yavuz s selim zamaninda bir sozlesme imzalanarak yasiyorlardi. Kurtulus savasi zamani ataturk kurtleri ozerklik vaadi ile kandırdı. Ve kurtleri asilmile etmeye çalıştı. Biz de buna karsi cikip kendi dilimizi camilerimizi koylerimizi koruyoruz. Tc vatandasiyiz ama zilan katliamini yapan tc askeri de tc vatandasi maalesef. Bu kürt halki kadar onurlu bir halk yoktur. Şu anda doguda nazli çelik yalan haber yapiyor. internete yaz nazli celik fiyasko haber. Tc askerine tamam diyince bomba patlıyor ve bakin yps bomba patlatti dior. Kurtsen yari da olsa kurtler. Com a bak.

kürtler bu ülkeye ne vermiş diyenlere cevap

Kürtler turklerin kurtulus savasini kazanmasinda osmanli selcuklu zamani çinlilere karşı zaferlerde yardim etmistir. Kürt emirlikleriyle osmanli anlasma yapip baris icerisinde yasamistir. Fakat irkci fasist cumhuriyet yandaslari yani ismt inonu m kemal gibiler kurtleri yok saymis ve kurtlerin ulkeyi dusmanlrdan korumasina ragmen cocuklarini zilan katliaminda oldurmustur. Büyük din alimlerini öldürmüştür. Kürtler olmasaydi turkler de olmazdı. Kulturel açıdan da cok onemli kisilikler vardir. Bazi kürt bilginler ve hükümdarlar:
El cezeri
Selahattin eyyubi (kudusu fetheden hükümdar)
Seyh sait
Imami şafii
Ali hariri
Abdulkadir geylani
Melaye bate
işin en sacma yani bu alimlerin türk sayilmasi turkler tarafindan. Ama bu alimler KÜRTTÜR.
Kurdistan diye bir yerde vardır. Divani lugattit türk te de geçer. Seyahatname de de geçer.