bugün

entry'ler (13)

kanalkafe com

dexter bölümlerini 720p izleyebileceğiniz site. sitede hiç reklam olmaması da güzel bir olay.

günde 15 sigara içenin yılda 2000 tl vergi ödemesi

sigara içmenin ne kadar gereksiz olduğunu bir kez daha kanıtlamaktır.

4 partinin uzlaştığı tek nokta

bütün partilerin çıkar sağlayacağı şeylerdir. vekil maaşlarına yapılan zamlar gibi. herkes cebini doldurmaya bakıyor aga, gerisi hikaye.

sözlük yazarlarının şu an üzüldüğü şeyler

havanın bozuk olması. 1 saat öncesine kadar güneş varken şu an fırtınalar kopuyor dışarda.

yıllardır gidilen berberi başka berberle aldatmak

saçların istenilen gibi olmamasıyla birlikte daha derin bir hüzüne sevkeder insanı. yapılmaması gerekendir. psikolojik etkileri çok fazla.

iblis in online olması

genellikle geceleri online'dır. sabah ezanıyla birlikte uyku moduna geçip, hava kararana kadar ortalıkta görünmez.

genç kızların otobüslerde yaşlılara yer vermemesi

terbiyesizin önde bayrak flama taşıyanıdır. yeni nesil gençlerde çokca görülmektedir.

30 yaşında olmak

çok zordur sanırım. 30a yakın yaşlarda girilen tribin, 30 yaşından sonra katlanarak devam edeceğini düşünüyorum. yaşlılık sendromu hiç bana göre değil.

denge

günümüzde eksikliği fazlasıyla hissedilen hödö. fizik kurallarında ki kadarda basit değildir bu iş.

atari tabancası

çok eğlenceli bir alettir. bu aletle oynanabilen bir kaç oyun vardı. ördek vurma dışında birde kovboylu bir oyun vardı.

karizmatik meslek isimleri

ses mühendisi
arşiv uzmanı
sözlük yazarı
gayrimenkul danışmanı
ve birde sonuna "uzmanı" eki getirilen bütün meslekler!

evlilik öncesi eğitim programı

denizli'nin yerel kanallarından birinde tanıtımını gördüğüm uygulamadır. katılanlar çift halinde katılıyorlar. katılmayı çok isterdim ama damsız almıyorlar.

okyanus altındaki fiber optik kablolar

vücudumuzda ki damarlara benzemektedir. bu kablolar dünyanın damarlarıdır. günümüzde öyle en azından.